Jediný a veľmi účinný spôsob, ako použiť kokosový olej na zvrátenie kvasinkových infekcií a akýchkoľvek problémov

Kokosový olej je jedným z najpopulárnejších a univerzálne prírodných krás s nespočetnými výhodami pre použitie ako prírodné prostriedky, výrobky pre starostlivosť o pleť a prísady pre varenie.

Infekcie kvasinkami sú zvyčajne hrozné a sú spôsobené nadmerným rastom Candidy v tele v dôsledku nerovnováhy pH.

Tieto infekcie sa môžu vyvinúť na ľubovoľnej časti tela, ako sú črevá, vagína, ústa a koža, a vyznačujú sa nezvyčajným výtokom, svrbením a podráždením.

Našťastie kokosový olej je jedným z najsilnejších prírodných liekov na liečbu kvasinkových infekcií.

Najsilnejšie zložky, ktoré bojujú týchto infekcií v kokosovom oleji, sú kyselina laurová, kyselina kaprinový a kyselina kaprylová, ktoré poskytujú silnú antibakteriálne, antimykotické a antivírusové vlastnosti.

Kyselina kaprylová ničí kvasinkové bunky hneď, ako sa dostane do kontaktu s kvasinkovými kolóniami a zabraňuje ich rastu a reprodukcii. Kyselina laurická posilňuje imunitný systém a pomáha telu bojovať proti infekcii.

Navyše, jeho topická aplikácia vytvorí ochrannú vrstvu na pokožke a zabráni ďalšiemu poškodeniu citlivej a podráždenej pokožky.

Tu je niekoľko spôsobov liečby kvasinkových infekcií kokosovým olejom

Skutočné použitie

Keďže zmierňuje podráždenie, môžete ju jednoducho aplikovať lokálne na pokožku. Opakujte niekoľkokrát denne.

Kokosový olejový tampón

Na uvoľnenie pocitu svrbenia a pálenia musíte zabezpečiť priamy kontakt oleja so stenami vagíny. Namočte tampón do kokosového oleja na niekoľko minút a vložte ho. Nechajte ho až do nasledujúceho rána. Opakujte 5 dní v poradí, aby ste bojovali proti hubám.

Čípky z kokosového oleja

Čípky kokosového oleja poskytujú lepšie účinky, ak sú vložené pred spaním. Teplo z tela ho roztaví a pravidelné používanie účinne vylieči kvasinkovú infekciu. Uistite sa, že nosíte vložku, aby ste predišli úniku roztaveného čapíka.

Kokosový kúpeľ

Naplňte vaňu teplou vodou a pridajte niekoľko kvapiek tohto užitočného oleja. Vezmite si kúpeľ a zopakujte každý deň. Zmierňuje podráždenie a svrbenie.

Sprcha z kokosového oleja

Pridajte štyri polievkové lyžice oleja do 2 litrov teplej destilovanej vody a použite roztok ako prírodnú sprchu. Opakujte denne.

Kokosový olej v jedle

Môžete pridať lyžicu tohto oleja do varenia alebo ju použiť namiesto rastlinných olejov, ktoré bežne používate pri jedle. Okrem toho môžete pred jedlom jednoducho konzumovať lyžicu.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>