Jedinečný esenciálny olej, ktorý môže výrazne znížiť príznaky demencie a dokáže vyliečiť mnoho chorôb

Stovky rokov ľudia používajú silicu a olej Melissa na liečbu rôznych zdravotných problémov. Je mimoriadne účinný v prípade migrénových bolestí hlavy, úzkosti a porúch spánku. Pomáha tiež pri liečbe Alzheimerovej choroby kvôli čerstvému ​​citrónu, ktorý má antivírusové aj antimikrobiálne vlastnosti.

8 VÝHOD TOHO ZÁZRAČNÉHO OLEJA:

ZNIŽUJE ZVÝŠENÝ KRVNÝ TLAK

Olej Melissa pomáha pri znižovaní vysokého krvného tlaku.

POMÁHA S PRÍZNAKMI ALZHEIMEROVEJ CHOROBY

Odhady vplyvu esenciálneho oleja Melissa, pokiaľ ide o Alzheimerovu chorobu, boli hlásené výskumníkmi z Newcastle General Hospital Institute s ohľadom na starnutie a zdravie.

POMÁHA PREDCHÁDZAŤ ZÁPALOM

Tento organický éterický olej dokáže riešiť zápaly a vážne bolesti. Použite ho orálne alebo dokonca ho umiestnite na topické, ale protizápalové atribúty, zmierňujú bolesť spolu s opuchom. Odborníci preukázali pozitívne účinky oleja Melissa, pokiaľ ide o frustráciu u jedincov s vážnou demenciou a často trpia nervozitou, intenzívnymi emočnými reakciami a opakujúcimi sa činnosťami. Bolo zistené, že toto miešanie bolo znížené o 60% použitím esenciálneho oleja Melissa.

ZASTAVUJE A ZAOBERÁ SA INFEKCIAMI

Vďaka svojim antimikrobiálnym účinkom tento olej účinne potláča bakteriálne infekcie. Okrem toho bolo zistené, že ponúka vyššie úrovne antibakteriálneho účinku ako levanduľový olej, pokiaľ ide o niektoré bakteriálne kmene, ako je kandida.

LIEČIA VÍRUS HERPESU SPOLU S INÝMI VÍRUSMI

Môže byť použitý na zvládnutie oparov, pretože zabraňuje vírusom podobným infekciám. Väčšie koncentrácie esenciálneho oleja Melissa takmer odstránili herpes simplex typu 1, rovnako ako vírus typu 2, na základe štúdie uvoľnenej vo fytomedicíne.

Začnite s menším množstvom, asi 1 alebo 2 kvapky na vnútorné použitie. Rozpusťte ho a používajte ho denne, pokiaľ ide o demenciu, alebo rozptýlite olej a umiestnite ho na zápästie, na uši a zadnú stranu krku, aby ste liečili depresívne poruchy a úzkosť.

ZDROJ:healthguidegenius.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>