Jedinečné metódy na čistenia ciev mozgu, o ktorých doktori stále mlčia. Ale prečo, keď sú lepšie, ako drahé lieky

Purifikácia mozgových ciev je veľmi dôležitým postupom, ktorý môže významne zlepšiť váš zdravotný stav pri mnohých ochoreniach, od cervikálnej osteochondrózy po aterosklerózu. Pravidelné čistenie ciev vám umožní zbaviť sa ťažkosti v hlave, bolesti hlavy zmiznú, vedomie sa stane jasným a nálada sa zlepší. Pripravili sme pre vás 5 efektívnych a overených receptov na čistenie mozgových ciev.

Čistenie mozgových ciev – jedinečné techniky:

1. metóda: med a vlašské orechy

Je potrebné rozbiť 5 vlašských orechov a dôkladne premiešať s jednou lyžicou prírodného limetkového medu, pridať štipku drvenej škorice a zázvoru, zamiešať a umiestniť zmes na deň do chladničky. Užívajte lyžicu liečivej zmei tri hodiny denne pol hodiny pred jedlom.

2. metóda: cibuľová šťava a med

Je potrebné vytlačiť tretinu pohára šťavy z cibule, premiešame s pohárom medu, liečebné použitie zmesi by mal byť jednu lyžičku trikrát denne po dobu pol hodiny pred jedlom. Liečivá zmes účinne čistí cievy, ale aj posilňuje imunitný systém.

3. metóda: prírodné šťavy

Každý deň, pol hodiny pred obedom a večerou, zjesť pol šálky džúsu granátového jablka (striedajte s jablčným džúsom a mrkva) – výberom šťavu v obchode, venujte pozornosť tomu, že šťava musí byť rovnako prirodzená, alebo robiť si čerstvé ovocné šťavy.

4. metóda: infúzia lopúcha

Je potrebné nasypať hrsť (asi 10 gramov) sušených koreňov lopúcha do termosky, varte 8-10 minút, potom preceďte a vložte na chladné miesto. Vezmite liečivú infúziu 4 polievkové lyžice pol hodiny pred raňajkami. Priebeh liečby je jeden mesiac.

5. metóda: užitočné produkty

Pre celkové zdravie tela a čistenia ciev, by mal byť každý deň na pol hodiny pred raňajkami, pridaná do stravy 1 mandarínka, alebo hrsť hrozienok a orechov, po 15-20 minútach vypiť pohár vody s jednou čajovou lyžičkou medu a plátkom citróna, a po 10-15 minútach môžete začať raňajkovať.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>