Jeden pohár tohto nápoja a zaspíte ako dieťa za menej než minútu! Návykové tabletky môžete ihneď vyhodiť

Ak trpíte nespavosťou,  skúste túto zmes mlieka a medu. Toto je najstarší prostriedok na spanie – stačí len vypiť jednu pohár pred spaním a zaspíte ako dieťa.

Med a mlieko sú obe zložky tradične používané ako lieky proti nespavosti. Samostatne, sú dosť účinné, ale účinok sa zvyšuje len vtedy, keď sú navzájom spojené.

 

Med – jeden z mála sladké výrobky, ktoré spôsobí riadené zvýšenie množstva inzulínu v krvi, čo zase prispieva k vytváraniu hormonálneho tryptofánu, ktorý sa potom uvoľňuje do mozgu.

Tryptofán sa zvyčajne mení na serotonín, čo spôsobuje zmysel pre relaxáciu. Okrem toho sa serotonín zvyčajne mení na melatonín, dobre spracované spiace pilulky. Prechádzanie týmito pomerne zložitými chemickými spôsobmi, medom a mliečnym bojom s nespavosťou!

Tu je návod, ako urobiť tento magický elixír :

RECEPT

zloženie:

  • 180 ml mlieka
  • 1 kvapka vanilkového extraktu
  • 1 čajová lyžička medu

Príprava:

  1. V malom panvici, ohrejte mlieko, ale nedávajte do varu.
  2. Odstráňte z tepla a dajte do pohára. Pridajte vanilku a med.
  3. Dobre premiešajte a pomaly vypite pred spaním.

Poznámka:

Pre tých, ktorí nemôžu stráviť laktózu, je nutné presne riadiť recept, ako je popísané vyššie, len nahradiť mlieko s laktózou ktoréhokoľvek analógu: sója, ryža alebo mandľové mlieko.

Majte príjemné sny!

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>