Je to hrozné, ale takúto príšeru môžete mať vo svojom tele bez toho, aby ste si to všimli

Ak spomínam slovo „parazit“, pravdepodobne si predstavíte hrozného červa ako z filmu … ale čo keď vám poviem, že existuje niekoľko typov a že ich môžete mať vo svojom vlastnom tele?

Tie môžu preniknúť do tela bez toho, aby ste si všimli cez kontaminované jedlo alebo vodu, komármi, pohlavným stykom a dokonca aj vzduchom, ktorý dýchate cez nos alebo veci, ktoré sa dotýkajú vašej pokožky.

Možno ste predtým vedeli, že niektorí z nich môžu zostať vo vašom bruchu, ale vedeli ste, že vaše črevo môže merať 6 metrov a môže sa v ňom usadiť parazit s rovnakou veľkosťou? Alebo horšie, môže to byť domov pre tisíce malých parazitov, bez toho, aby ste si všimli …

Tie môžu spôsobiť:

  • chronické zažívacie ťažkosti, ako je pálenie záhy, poruchy trávenia, syndróm dráždivého čreva, plynatosť, plynatosť atď.
  • poruchy chovania (úzkosť, depresia atď.)
  • zvýšená citlivosť na potravu / alergie
  • hormonálna nerovnováha (nepravidelné periódy, extrémne PMS)
  • únava
  • bolesti kĺbov
  • ťažkosti so spaním
  • nevysvetliteľný prírastok hmotnosti

Áno, dobre čítate. Okrem toho, že spôsobujú choroby, paraziti môžu tiež spôsobiť nechuť do jedla…

Keď máme chronickú infekciu v našom gastrointestinálnom trakte, ako to, čo sa deje v dôsledku parazitov, zapríčiní sa zápal, ktorý pošle správu vášmu telu, že potrebujete viac kortizolu (stresového hormónu), ktorý je protizápalový … ale tiež môžete mať nutkanie jesť.

Odborníci odporúčajú vyčistiť alebo odčervovať telo raz za rok, pokiaľ nemáte jeden z príznakov, ktoré som vám už predtým povedal.

Existuje veľa jednoduchých prírodných liečebných postupov, ktoré môžete použiť spolu s bežnými liekmi, aby ste sa zbavili parazitov, okrem toho, ak ich budete pravidelne jesť, môžete sa uistiť, že sa nevrátia späť do vášho tela!

Kokosový orech

Kokosový orech je veľmi účinný prostriedok na vylúčenie všetkých druhov črevných červov, pretože pôsobí ako veľmi silná antiparazitída. Na to môžete použiť ovocie aj olej.

 

Cesnak

Moja babička nás vždy chcela očistiť cesnakom a brandy. Neodporúčam brandy, ale cesnak má veľké účinky proti parazitom.

Surový, obsahuje aminokyseliny obsahujúce síru, ktoré rýchlo odstraňujú parazity. Okrem toho má antibakteriálne (eliminuje baktérie) a antifungálne (eliminuje huby) vlastnosti, ktoré vám pomôžu zabiť mikróby, ktoré máte v tele.

Papája zelená (nezrelá)

Zelená papája bola používaná v ayurvédskej medicíne pre mnohé ochorenia vrátane črevných červov. Zelený papájový latex je bohatý na enzým papain, ktorý má antihelmintické vlastnosti, ktoré môžu účinne ničiť parazity.

Naviac, semená papája obsahujú látku nazývanú karicín, ktorá môže pomôcť vyhnúť sa červom z vášho čreva.

Tekvicové semiačka

Okrem toho, že sú chutné, zlúčenina nazývaná cucurbitacin prítomná v tekvicových semenách má vlastnosti, ktoré paralyzujú parazity, čo zabraňuje tomu, aby sa prilepili na stenu čreva a môžete ich odstrániť.

Zmiešajte lyžicu pražených a rozdrvených tekvicových semien s rovnakým množstvom medu. Jedzte túto zmes každé ráno na prázdny žalúdok týždeň. Potom zahrňte laxatívne jedlo ako banán alebo kiwi na raňajky.

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>