Jazvy sú dekorácie pre mužov, ale čo my ženy? Veď mi ich predsa nechceme. Zmeňte ich, takto jednoducho..

Jazvy môžu úplne zmeniť náš život. Zranenia sa liečia a jazvy zostávajú. A to nie je ani fakt, že neustále pripomínajú minulé udalostí … Snažíme sa ich skryť rôznymi spôsobmi, ale predstava, že jazva stále existuje, sa postupne zvyšuje na neistotu, znižuje sebavedomie. Je čas vyriešiť tento problém!

Moderná estetická kozmetológia vám umožní rýchlo a efektívne zvládnuť takýto problém. Tento postup je však veľmi nákladný. Existujú aj populárne metódy. Neveria tomu, ktorí to neskúšali. Hlavná vec poznať tajomstvo a všetko sa ukáže!

Takže, čo môžete robiť s bežnými výrobkami, ktoré sú k dispozícii v každej kuchyni.

 

1. Citrón. Tento produkt bude záchranou pre tých, ktorí majú jazvy tmavých farieb. Týka sa to aj žien, ktoré majú fialové strie.

Čo musíte urobiť: trikrát denne (!) Na 10 minút aplikujte bavlnu navlhčenú v čerstvo vylisovanej citrónovej šťave na pokožku s jazvami. Vždy používajte na čistú pokožku. Po 10 minútach opláchnite odvarom harmančeka a potrite s olivovým olejom.

2. MedJe to prírodný hydratačný prostriedok, ktorý podporuje rýchlu regeneráciu tkanív. Zabraňuje aj hromadeniu mŕtvej kože. A antibakteriálne vlastnosti, podporuje rýchle hojenie.

Čo musíte urobiť: dvakrát denne počas 10 minút masíruje pokožku, kde je jazva s malým množstvom medu. Potom, bez umývania, nechajte na hodinu a až potom umyjeme teplou vriacou vodou.

3. Sóda na pečenie. Je to prirodzený spôsob mikrodermabrázie – efektívne čistenie pokožky z mŕtvych buniek.

To je potrebné urobiť: miešame v rovnakých pomeroch sódu s vodou a túto kašu dávame na jazvu, mierne masírujeme. Nechajte presne minútu a umyte. Takéto manipulácie musíte robiť raz za deň každý druhý deň.

4. Kokosový olej. Je to výborný antioxidant, ktorý podporuje rýchle hojenie a zlepšuje produkciu kolagénu.

To je potrebné urobiť: vezmeme kokosový olej (extra panenský), zahrejeme čajovú lyžičku oleja v mikrovlnnej rúre a v kruhovom pohybe trieme do kože, kde je jazva. Postup je potrebné vykonať 2-3x denne.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>