Hrnčekový zázračný liek na migrénu! Skutočne pomohol každému kto ho vyskúšal

Migréna je pre mnohých bolesťou a okrem hrozných bolestí hlavy sa môžu objaviť závraty a nevoľnosť, čo situáciu ešte viac neznesiteľné. Lieky nie vždy fungujú dostatočne rýchlo a veľa ľudí neprináša výsledky, preto sa oplatí vyskúšať prírodné riešenia. Ne obohaťte farmaceutické spoločnosti, vyskúšajte prírodné riešenie, ktoré mnohým pomohlo! Nestojí to veľa, pracuje rýchlo a nemá žiadne vedľajšie účinky! Zázvor je prírodný liek na migrénu! Vyvarujte sa toho a objavte jeho výhody!

Potrebujeme prírodný liek: (používame hrnček 2,5 dl)

  • 2 hrnčeky vody
  • 1 hrnček olúpaného nakrájaného zázvoru
  • 1 lyžica medu
  • 2 lipový list
  • 2 hrnčeky sýtenej minerálnej vody

Dajte dva šálky vody do misky a začnite variť, potom pridajte zázvor a varte na miernom ohni 5 minút. Potom prefiltrujeme, zamiešame med a ochladíme. Potom do varu pridajte limetkovú šťavu a minerálnu vodu.

Ako to aplikovať?

V prípade migrény pomaly popíjajte zázvorový nápoj. S týmto zázračným liekom je najlepšie byť vždy v chladničke, pretože to funguje veľmi rýchlo a nemá škodlivé vedľajšie účinky.

Zázvor je prírodný analgetikum a protizápalové. Podobné zázvorové nápoje sú k dispozícii aj v obchodoch, ale obsahujú oveľa menej zázvoru ako domáca variácia. V prípade migrény je dôležité pripraviť silný zázvorový nápoj, pretože to vám poskytne najlepší účinok, preto by ste sa nemali rozhodnúť pre variácie v obchode.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>