HIT naturálnej medicíny! Eliminujte celulitídu, pavúčie žily a kŕčové žily. Vyskúšajte to!


Listnatec tŕnitý , známy aj ako myšiak, je skutočným objavom prírodnej medicíny. Liečivé vlastnosti rastliny sa mohli vymieňať po dlhú dobu. Posilňuje krvné cievy, stimuluje krvný obeh, a tak pomáha bojovať proti kŕčovým žilám, pavúkovým žilám a hemoroidom alebo opuchom; tiež zabraňuje ateroskleróze a podporuje srdce.

Výťažok z rastlín skvele spevňuje a regeneruje pokožku a významne znižuje celulitídu. Je zaujímavé, že malá metla sa tiež osvedčila v boji s myšami, pretože účinne odpudzuje týchto škodcov.


Listnatec tŕnitý je druh zimnej mrazuvzdornej rastliny v rodine špargle. Pochádza z oblasti Stredozemného mora a Čierneho mora, ale rozšírila sa do iných oblastí ako záhradná rastlina.

Čo obsahuje?

Barley Owl vďačí za svoje mnohé liečivé vlastnosti prísadám. Obsahuje flavonoidy posilňujúce krv, saponíny, nenasýtené mastné kyseliny, alkaloidy, kumaríny, fytosteroly a éterický olej.

Listnanec tŕnitý v kozmetike – na celulitídu, kapilárnu pokožku a začervenanie

V kozmetike má extrakt z bobúľ zmäkčujúci, protizápalový, zvlhčujúci a stimulačný mikrocirkulačný účinok. Ruszczyk je súčasťou spevňujúcej a anticelulitídnej kozmetiky, ako aj prípravkov na starostlivosť o pokožku, ktoré sú náchylné na začervenanie, kapiláry a zápaly.

Priaznivý účinok bobúľ na obehový systém

V medicíne sa po stáročia používa bohatý extrakt. Spočiatku sa používal hlavne ako preháňadlo, diuretikum a prostriedok na potlačenie krvácania. Dnes je však známe, že spektrum schopností
Listnanca tŕnitého je oveľa širšie. Štúdie potvrdili jeho vynikajúci účinok na protizápalové účinky a obehový systém.

Extrakt z Listnanca tŕnitého


* Zvyšuje žilový krvný tlak
* Znižuje cholesterol
* Podporuje srdce
* Stimuluje krvný obeh
* Tesnenie kapilár
* Zabraňuje ateroskleróze
* Minimalizuje riziko obličkových kameňov.

Účinný v boji proti kŕčovým žilám a „pavučinovým žilám“

Prípravky založené na podzemku rastliny zabraňujú vzniku „pavučinových žíl“ , hemoroidov, kŕčových žíl alebo opuchov. Osobitne sa odporúčajú ľuďom s nadváhou, silným fajčiarom v stoji a budúcim matkám a ženám v menopauze, pretože znižujú pocit ťažkých nôh.

Vedľajšie účinky

Kontraindikáciou použitia malej vlajky je hypertenzia a hypertrofia prostaty. Potenie môže byť vedľajším účinkom prípravkov s malými kúskami. U tehotných a dojčiacich žien sa odporúča opatrnosť pri používaní prípravkov s malými semenami.

ZDROJ:kobieceinspiracje.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>