Gynekológ prezradil, prečo kuracie krídla môžu byť pre ženy nebezpečné

Máte radi kuracie krídla? Určite poznáte niekoľko receptov, zverejňujeme ich sami . Je to chutné občerstvenie, ktoré mnohí z nás milujú. V sieti sa však nedávno objavili správy, ktoré môžu poškodiť ženy. Poďme sa pozrieť na túto záležitosť, pretože to vyzerá ako veľa manipulácie.

Kuracie krídla nebezpečné pre ženy?

Aby sme to pochopili, musíme poznať príbeh ženy. Bola tehotná a porodila dieťa, ale potom prekonala operáciu na odstránenie cysty. Po odstránení lekár oznámil, že boli naplnené tmavou krvou a nedostatok zlého problému sa vrátil po niekoľkých mesiacoch. Keď znova išla k lekárovi, údajne sa pýtal, či jedáva kuracie krídla alebo kuracie mäso, milovala ich, takže odpovedala, že často. To má zabezpečiť koreláciu choroby s konzumáciou hydiny.

Páchateľom sú pravdepodobne hormóny, ktoré sa vstrekujú do hydiny, aby rýchlo rástli a zvýšili svoju hmotnosť. Môžu ovplyvniť ľudské telo a reprodukčný systém žien. 

Po prvé, použitie takýchto hormónov je v Európskej únii zakázané zákonom a čelia prísnym sankciám. Po druhé, je to takmer nerentabilné. Hormóny sú drahé a ich podávanie vyžaduje injekcie. Každý deň by si niekto musel vyrobiť tisíce kurčiat na každej farme.

Prečo teda kurčatá rastú tak rýchlo? Je to spôsobené použitím vhodných genetických variácií. Na tento účel sa používajú vhodné potraviny s vysokým obsahom bielkovín, ktoré dodatočne zabezpečujú rýchlejší rast. Preto dnes kura rastie oveľa rýchlejšie ako pred dvoma alebo tromi desaťročiami.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>