Geniálna maska ​​na vlasy – dokonca už 1 aplikácia prináša úžasný výsledok

Maska ​​na vlasy – dokonca aj 1-násobná aplikácia prináša úžasný výsledok, preto ho udržujeme v notebooku)).

Stratou by ste mali byť len vážne zmätená, ak je denná strata väčšia ako 70-100. V tomto prípade je vhodné (alebo dokonca nevyhnutné) navštíviť lekára dermato-trichológa !!! Strata môže byť tiež spôsobená poklesom ženských pohlavných hormónov (napríklad tehotenstvo, pôrod, kŕmenie, menopauza), ako aj stres. Možno budete musieť prejsť test hormónov.

Maska ​​na vlasy

Pomôže pri vypadávaní vlasov, suchosti a vyblednutí vlasov. Musíte si ju robiť aspoň raz týždenne. Pri veľmi intenzívnom vypadávaní vlasov (viac ako 100 vlasov denne) môžete opakovať 2-3 krát týždenne, kým sa nezobrazí výsledok masky. 

Zmiešajte nasledujúce zložky:

  • 1 žĺtok
  • 1 polievková lyžica medu
  • 1 polievková lyžica olivový olej alebo akýkoľvek olej na vlasy (môže to byť lopúch)
  • 1 lyžička citrónovú šťavu
  • 1 polievková lyžica jogurtu alebo kefír, môže byť majonéza (nebojte sa)
  • 1 polievková lyžica akúkoľvek kozmetickej masky na vlasy
  • 1 strúčik cesnaku (rozdrvený) – cesnak prináša super účinok zo straty vlasov a tiež stimuluje rast nových vlasov. Môžete nahradiť  cibuľovou šťavou, ale môžete dať aj oboje).

Kedy si ju spraviť?

Vôňa bude chvíľu držať na vlasoch, tak lepšie si ju je spraviť keď neplánujete niake stretnutie aspoň 2 dni.

Ako si ju spraviť?

Celá táto zmes sa aplikuje na vlasy. Zhora dajte sprchovú čiapočku alebo balík, naviňte s uterákom.
Uchovávajte najmenej 45 minút (najlepšie aspoň 2 hodiny). Potom umyte šampónom, kondicionér, opláchnite vlasy s 300-500 ml chladnejšou vodou (asi 30 stupňov – to je dôležité najmä v prípade, že vlasy sú mastné) pitnou vodou s 1/8 citrónovej šťavy (ak nie, môžete použiť jablkový alebo obyčajný stolný ocot). Odporúčam týmto spôsobom dokončiť každé umývanie, vlasy sú hladké, poslušné, lesklé a hodvábne, dokonca aj bez balzamu. Môžete si do roztoku na umytie pridať citrón alebo odvar z harmančeka alebo žihľavy.

ZDROJ:di-via.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>