Figy v olivovom oleji, úžasný liečivý nástroj a výborné antibiotikum

Táto silná zmes odstraňuje zo žalúdka všetky nebezpečné baktérie! Orechy v olivovom oleji – úžasný nástroj a vynikajúce antibiotikum a ľahko ho pripravíte!


Veľké množstvo ľudí trpí baktériami v žalúdku, čo je veľmi vážna choroba. Odstránenie týchto baktérií je pomerne zložité a môže to viesť k rôznym chorobám. 

Našťastie máme prirodzený a účinný prostriedok, ktorý pozostáva z dvoch jednoduchých zložiek, ktoré vám pomôžu odstrániť baktérie. Ako sme povedali, potrebujete len dve zložky: figy a olivový olej! 

Podľa odborníkov sú figy účinné pri liečbe mnohých zdravotných problémov vrátane zápchy, astmy, vysokého cholesterolu, anémie, bronchitídy, hemoroidov, žalúdočných problémov a dokonca aj neplodnosti.

Figy sú výborným zdrojom vápnika a odporúčajú sa pre ľudí, ktorí sú alergickí na mliečne výrobky. Môžu mať laxatívny účinok kvôli bohatému obsahu vlákniny. 
Okrem toho môže prispieť k zníženiu hmotnosti. Okrem toho sú figy plné draslíka a omega 3 a omega 6, ktoré môžu pomôcť regulovať krvný tlak a zabrániť koronárnym infarktom. 

Tiež obsahujú vitamín C, ktorý môže zľahčiť tón pleti, rovnako ako antioxidanty, ktoré môžu zlepšiť stav Vašej pokožky. Recept na sušené figy v olivovom oleji


Požadované zložky:

  • 40 kusov vysoko kvalitných sušených fíg
  • olivový olej

Príprava: 

Sušené figy vložte do nádoby a nalejte olivový olej, také množstvo, aby ste ich zaliali. Nechajte ich lúhovať 40 dní, aby mohli figy absorbovať veľa olivového oleja. 

Po uplinutí 40 dní musíte pred každým jedlom zjesť jednu figu. V krátkom čase zaznamenáte významné zlepšenia!

ZDROJ:di-via.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>