Fantastická metóda, ktorá odstráni všetky toxíny z tela za 3 dni, zabraňuje rakovine, odstraňuje tuky a nadbytočnú vodu

Spracovaným výrobkom, sme by sa mali vyhnúť, pretože sú bohaté na škodlivé látky. V tomto článku vám povieme úžasnú metódu, ktorá vám pomôže očistiť vaše telo. Budete oveľa zdravší.

Musíte prestať používať mliečne výrobky 2 dni pred začiatkom liečby, pretože ich pomaly trávime a môžu zastaviť všetky čistiace ošetrenia. Musíte to urobiť skôr, ako začnete čistiť črevá. Vaše celé telo by malo byť čisté od toxínov, ktoré sú prítomné v mliečnych výrobkoch.

Noc predtým, než sa rozhodnete, kto túto metódu liečby, piť 1 šálka bylinného preháňadla,  očistí vaše črevá z akéhokoľvek toxínu, ktorý môže spôsobiť zápchu.

Nasledujúce ráno piť citrónovú šťavu z 2 citrónov v kombinácii s ½ šálky vody. Pite to predtým, ako budete raňajkovať. To vám pomôže stráviť silné alkalické potraviny, ktoré vám tiež pomôžu regenerovať črevá.

Po raňajkách vypiť 1,5 šálky grapefruitovej šťavy. Ak nemôžete trpieť horkú chuť, nalejte trochu vody do toho alebo namiesto toho piť ananásovú šťavu. Ananásový a grapefruitový džús obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré sú veľmi dôležité pre zdravý tráviaci systém.

Medzi raňajkami a obedom by ste mali vypiť 1 až 1,5 šálky čistej mrkvovej šťavy. Bude alkalizovať vašu krv v procese detoxikácie. Mrkva je pre vás veľmi dobrá. Obsahuje veľké množstvo beta-karoténu, ktoré pri vstupe do nášho tela sa mení na vitamín A.

Potom musíte šťavu pripraviť s množstvom draslíka. Zmiešajte špenát, zeler, mrkvu, byliny a petržlen a všetko nakrájajte. Vezmite 1,5 šálky tejto úžasnej šťavy na obed. Draslík je veľmi silný antioxidant. To vám pomôže vyčistiť vaše telo a je to veľmi užitočné, keď ho konzumujete tekutinou. Vezmite túto šťavu s čistou šťavou Noni, ktorú budete miešať s jednou šálkou vody. V každom obchode so zdravou výživou musí byť noni šťava.

Vezmite 1 šálku čaju na čistenie hlienu v zažívacom systéme, aspoň 1 hodinu pred obedom. Obsahuje mätu a zázvor, ktoré sú veľmi užitočné proti zápche, nosovej kongescii a hlienu. Tento čaj sa dá zakúpiť v obchodoch so zdravou výživou a v supermarketoch.

Predtým, než sa dostanete do postele, vypite 340 ml čistého brusnicového džúsu. Tým sa odstránia všetky baktérie z vášho tela. Brusnice sú veľmi silným antioxidantom a sú prekvapivo užitočné pre váš moč a krv.

Tento postup by sa mal zopakovať 3 dni po sebe. Vyčistíte pľúca, odstránite vodu, toxíny a tuky a vaše telo bude úplne detoxikované!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>