Fajčíte. Vyčistite pľúca len za 3 dni s týmto jednoduchými a prirodzenými spôsobmi

Nielenže ľudia majú problémy s pľúcami, ktorí fajčia, ďalším receptom je elixír, ktorý môže byť účinný pre každého, kto chce čistiť pľúca. Autori receptov zaručujú, že tento všeliek očistí nikotín z tela do 3 dni. Je veľmi dôležité vedieť, že 2 dni pred začiatkom kurzu nekonzumujte mliečne výrobky, pretože mliečny výrobok spomaľuje alebo jednoducho eliminuje detoxikáciu organizmu. Jeden deň pred začiatkom liečby pite zelený čaj pred večerou.

Kroky, ktoré treba nasledovať

1. Odstráňte z 2 citrónov šťavu a zmiešajte v 300 ml vody, vypite ju pred jedlom.

2. Pite 300 ml ananásovej šťavy alebo grapefruitovej 2. v priebehu dňa (podľa toho, čo sa vám páči si vyberte) čerstvo vylisované konzumujte. Môže sa riediť s troškou sýtenej vody, ak sa nám nepáči chuť. Obidve plody perfektne čistia pľúca.

3. Medzi raňajkami a obedom piť 300 ml čerstvej šťavy z červenej repy. Červená repa urýchľuje detoxikáciu organizmu.

4. Na večeru konzumovať bohaté šťavy na draslík, ako je repa, petržlen a paradajku tá obsahuje veľké množstvo draslíka. Ak sa vám nepáči, šťavu z týchto zeleniín, môžete jesť čo najviac figy a mandle aspoň 3 dni. Mali, by ste vypiť aspoň 400 ml šťavy rozdelenej na 2 časti.

5. Pred odchodom do postele zjesť veľké poháre brusníc, čučoriedky zabíjajú baktérie nahromadené v tele.

6. Počas týchto 3 dní musíme každý deň stráviť 20 minút v horúcom kúpeli, horúca voda pomáha detoxifikovať telo.

7. Eukalyptový olej sa môže použiť na parenie. Teplá voda v panvici (voda by mala byť horúca, ale nie varená) a vložiť 5 až 10 kvapiek eukalyptového oleja, potom skloniť cez hlavu uterák a dýchať hlboko, až voda vychladne.

Počas týchto 3 dní musíte dodržiavať veľa pravidiel a piť veľa tekutín, ale stojí za to!

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>