Elixír zdravia od sibírskeho bylinkára: 3 polievkové lyžice denne zmiernia tucet chorôb už po jednom súste

Keď si v najbližšej lekárni môžete kúpiť balíček tabliet a liečiť takmer akékoľvek ochorenie, zdá sa, že tradičná medicína je niečo smiešne a lieky starej starej mamy vyzerajú ako posledná možnosť, na ktorú sa obracajú kvôli nedostatku všetkého iného. Liečebná medicína bola na Sibíri veľmi rozvinutá. Liečitelia, ktorí sa učili samostatne, sa uzdravili ľudovými liekmi, ktoré skutočne fungovali. A potom pacienti žili omnoho dlhšie ako súčasné „obete“ liekov.

Chcel by som hovoriť o liečivej a obohacujúcej zmesi jednej zo sibírskych byliniek. Každá zo zložiek má pozitívny vplyv na činnosť celého organizmu. Na to, aby ste našli všetko, čo potrebujete, nepotrebujete byť lekárom alebo bylinkárom. Stačí ísť do obchodu.

Elixír zdravia

Zložky:

  • 1 kg krupice z pohánky
  • 1 kg olúpaných vlašských orechov
  • 0,7 kg kvetového medu

Príprava:  

Pomletú pohánku a orechy v mlynčeku na kávu, zalejeme medom, premiešame, uložte do chladničky. Môžete zvýšiť počet liekov a pripraviť skutočné rodinné potreby. Vezmite takého ľudového elixíru do lyžice trikrát denne po dobu 30 dní. Pre jadrá bude užitočné mletie hrozienok a sušených marhúľ v mlynčeku na mäso.

Prečo takéto výrobky? Pohánka je bohatá na makro a mikroelementy, vitamíny a železo. Mnohokrát sme však písali o výhodách medu: dokáže liečiť telo na bunkovej úrovni. Pokiaľ ide o vlašské orechy, sú nasýtené zdravými mastnými kyselinami.

Po ukončení celého kurzu odporúčame prejsť na ďalšiu megavitamínovú a zdravú zmes –  pastu Amosov. Posilnite imunitu každého člena rodiny a len si vychutnajte chuť produktu.

Ak sa na kurz vrátite so závideniahodnou pravidelnosťou, počet farmaceutických výrobkov vo vašej nočnej skrinke sa zníži. Pohánkovú múku nenahrádzajte. To nie je ani zďaleka také užitočné, a preto by ste nemali očakávať želaný účinok pri prechladnutí alebo pri bolestiach srdca. 

Zdieľajte článok.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>