Domáce vitamínové sérum, po ktorom budete vyzerať ako pred 20 rokmi na akejkoľvek časti vašej pokožky

Koža na našej tvári je najviditeľnejšou oblasťou nášho tela. Je to aj najviac exponované, preto by sme jej mali venovať pozornosť a uistiť sa, že tvár je bez vrások, škvŕn alebo škvŕn. Ale táto úloha môže byť veľmi ťažká.

Mnoho faktorov, ako je vek, akné, slnko alebo počasie, môžu spôsobiť tieto nedostatky. Existuje veľa možností, ktoré vám môžu pomôcť proti tomuto. 

Môžete navštíviť špecialistu na kožu, ktorý vám pomôže s liečbou alebo môžete použiť masky a krémy, ktoré vám pomôžu. Všetci vieme, že tieto môžu byť veľmi drahé a sú tiež plné toxických látok, ktoré spôsobujú vedľajšie účinky.

To je najväčší dôvod, prečo mnohí ľudia chcú vyskúšať rôzne prírodné metódy. Sú prirodzené, nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky a sú mimoriadne účinné. Všetky problémy zmiznú veľmi skoro!

Tento úžasný prírodný liek vám pomôže proti škvrnám, jemným čiaram, akné, vráskam atď. Vaša pokožka bude svietivá, svetlá a obnovená.

Tu je recept a proces prípravy!

Potrebuješ:

  • 2 kapsuly vitamínu E
  • 1 lyžica gélu Aloe Vera
  • 2 kvapky esenciálneho oleja
  • 1 lyžica zeleného čajového prášku
  • 2 lyžice ľanového semena
  • 1 šálka vody

Príprava a použitie:

Najprv varte vodue. Po varení pridajte ľanové semená. Nechajte ju vrieť, kým si nevšimnete penivý gél. Potom pridajte zelený čaj a dobre ho premiešajte po dobu 10 sekúnd. Potom by ste mali prefiltrovať zmes. Premiestnite ho do inej nádoby.

Toto je okamih, kedy je potrebné pridať vitamíny E kapsuly a gél Aloe Vera. Všetko premiešajte, aby ste získali homogénnu zmes. Na konci pridáme olej. Znova premiešajte. Toto prirodzené mlieko môžete uchovávať v chladničke po dobu 8 dní.

Pred aplikáciou očistite pokožku. Aplikujte pleťový krém pomocou kruhových masážnych pohybov, až kým nie je absorbovaný. Vaša pokožka bude oveľa zdravšia a jasnejšia okamžite.

Potrebujete len niekoľko procedúr použitia a všimnete si veľký rozdiel vo vašej pleti.

Použite túto prírodnú domácu pleťovú vodu, ak chcete bezchybnú pleť. Budete ohromení rýchlymi výsledkami a obnoveným vzhľadom! Každý by chcel vedieť vaše tajomstvo! Vyskúšajte to ešte dnes!

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>