Domáca maska ​​na vlasy: pomôže aj tým najsuchším vlasom


Táto maska ​​má hlboký výživný účinok, ktorý jej dodáva bambucké maslo. V dôsledku toho dostanete hodvábne a hydratované vlasy. Ide o druh domácej kúpeľnej liečby. A všetky, alebo takmer všetky, komponenty pre výrobu masky pravdepodobne máte doma.

Tento nástroj je ideálny pre majiteľov suchých a poškodených vlasov náchylných k lámavosti.

Čo je potrebné:

  • 1 zrelé avokádo
  • ½ šálky olivového oleja
  • pohár rozpusteného bambuckého masla
  • 2 lyžice jablčného octu

inštrukcie:

Nakrájajte avokádo na polovicu a odstráňte kosť. Vydlabte mäso z kože a dajte ho do misky. Rozdrvte ho vidličkou a pridajte olivový olej. Miešajte do hladka.

Roztopte bambucké maslo a pridajte do zmesi olivového oleja a avokáda. Zalejte octom a dobre premiešajte.

postup:

Naneste zmes na suché vlasy pred umytím hlavy, jemne masírovať pokožku. Nasaďte si sprchovací uzáver a zabaľte uterák cez vrch. Udržujte 30 až 45 minút. Zmes umyte vodou a umyte si vlasy ako obvykle. Opakujte dvakrát alebo trikrát týždenne.

Ako to funguje?

Avokádo, olivový olej a bambucké maslo sú naplnené proteínmi a mastnými kyselinami, ktoré pomáhajú vyživovať vlasy. To je dôležité najmä pre majiteľov suchých vlasov. Výživa je kľúčom k lesku a hladkosti. A jablčný ocot slúži ako „čistič“, odstránenie kontaminantov.

Pri použití dvakrát alebo trikrát týždenne sa môžete spoľahnúť na dobré hydratované vlasy.

ZDROJ: cpykami.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>