Doktori vypustili von článok, že kombinácia týchto 3 potravín vám vráti zrak a vyčistí pečeň

Stres, nedostatok fyzickej aktivity, zlá strava a toxíny v životnom prostredí prispievajú k rozvoju chronických ochorení. Podľa centra pre kontrolu a prevenciu môže riziko vzniku chronických ochorení, ako je srdcové ochorenia, cukrovka, rakovina a mŕtvice, tým, že že zvolíme menej škodlivý štýl života. CDC hovorí, že nedostatok pohybu a fyzickej aktivity, zlí výživa, fajčenie a nadmerné pitie alkoholu spôsobuje mnoho chorôb.

Jednoduché zmeny vo vašom životnom štýle môžu znamenať roky pre váš život. Ak chcete začať, mali by ste sa rozhodnúť jesť organické produkty, rastlinná jedlá, pravidelne cvičiť a vyhnúť sa cukru, alkoholu a fajčenia.

Kombinácia týchto troch potraviny vám môže pomôcť zlepšiť vaše zdravie, zlepšiť funkciu pečene a dokonca zlepšiť váš zrak. Vôbec nie je na škodu, ak pridáte
tieto 3 jednoduché potraviny do vašej stravy a výhody vás prekvapí.

Jedzte viac mrkvy

Všetci vieme, že mrkvy sú dobré pre vaše oči. Je to preto, že mrkva obsahuje vatamin A. Tento vitamín je nevyhnutný na to, aby pomohol očiam premeniť svetlo na signál, ktorý prenáša do mozgu.

Jedzte viac červenej repy

Červená repa je plná antioxidantov a protizápalových látok, ktoré pomáhajú očistiť pečeň, posilní funkciu mozgu a tiež zlepšiť krvný obeh a vyvážiť krvný tlak.

Jedzte viac pomarančov

Jeden veľký pomaranč má 163% denných potrieb vitamínu C. Tento vitamín je dôležitý pre vaše telo, pretože vstrebáva železo a je tiež rozpustný vo vode. Podporuje
žravé rast a vývoj. Pretože vaše telo nevytvára ani neuchováva vitamín C, je dôležité tento vitamín zahrnúť do stravy. Navyše pomaranča chráni aj pred mŕtvicou.

recept:

  • 2 mrkvy
  • 1 červená repa
  • 4 pomaranče

postup:

Zmiešajte prísady do mixéra a tento džús potom ihneď vypite. Mal by byť konzumovaný každé ráno na prazno žalúdok, aby pomohol vyčistiť hrubé črevo a pečeň.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>