Dokonca ani lekári si nedokážu vysvetliť čo spôsobí nášmu telu varená škorica…

Ani doktori si to nedokážu vysvetliť, varená škorica a med je liek na artritídu, problémy so žlčníkom, cholesterol a ďalších 10 zdravotných problémov!

Škorica je jedným z najstarších a najznámejších korení v našej histórii. To isté platí pre med.
Keď sú tieto dve silné zložky kombinované, môžu zabiť všetky baktérie, mikróby alebo huby.

AKO PRACUJE TOTO DUO?

SÚČASNÉ PROBLÉMY

Pripravte pastu týchto dvoch zložiek. Použite to na kúsok chleba a jedzte ho na raňajky. Pomôže vám znížiť zlý cholesterol, vyčistiť tepny a tiež vám zabráni infarktu.

ARTRITÍDA

Vložte 1 čajovú lyžičku škorice a 2 lyžice meu do pohára teplej vody. Dobre premiešajte a pijte ho ráno a v noci. Bolesť spôsobená chronickou artritídou bude čoskoro preč!

INFEKCIA GALLBLADDER

Pridajte 1 čajovú lyžičku medu a 2 lyžice škorice do pohára s teplou vodou. Pite to každý deň a zabije vaše mikróby žlčníka.

CHOLESTEROL

Pripravte si šálku akéhokoľvek druhu čaju. Pridajte 3 čajové lyžičky škorice a 2 lyžice medu. Dobre premiešajte. ZnížI váš cholesterol o 10%!

PRECHLADNUTIE

V prípade chladu, len spravte mix ¼ čajovej lyžičky škorice a 1 lyžica medu. Vezmite si ho 3 dni a pomôže vám pred zápchami nosa, kašľom a chladom.

BOLESŤ BRUCHA

Táto magická zmes vám pomôže zabrániť vredu a lieči bolesti žalúdka.

IMUNITA

Ak používate túto zmes každý deň, pomôže vám to mať silnejšiu imunitu a zlepšiť zdravie. Zabránite výskytu akéhokoľvek vírusu alebo baktérií.

CHRÍPKA

Med obsahuje najmä zmes, ktorá vám môže pomôcť odstrániť baktérie a vírusy.

STRATA VÁHY

Privarujte trochu medu s niektorou škoricou. Vezmite si to pred raňajkami, aspoň pol hodiny predtým.

AKNÉ

Pripravte zmes medu a škorice a vytvorte pastu. Použiť to na tvári predtým, ako idete do postele. Ráno ju vypláchnite.

STRATA VLASOV

V prípade plešatosti alebo vypadávania vlasov premiešajte 1 lyžicu medu s 1 lyžicou olivového oleja a 1 lyžičkou škorice. Dajte ju na pokožku hlavy 15 minút. Opláchnite ho.

RAKOVINA

Podľa niektorých štúdií vám táto kombinácia pomôže proti rakovine brucha. Ak máte tento typ rakoviny, jedzte 1 lyžicu škorice s 1 polievkovou lyžicou medu po dobu 3 mesiacov bez zastavenia.

 

zdroj:remedieshouse24.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>