Dokonca aj lekári sú v šoku: kokosový olej zabíja 93% nádorových buniek hrubého čreva len za 2 dni

Rakovina hrubého čreva je jedným z najbežnejších typov rakoviny u mužov a žien. Napriek skutočnosti, že existuje veľa prírodných liekov, lekári stále podceňujú dôsledky a veria, že neexistujú dostatočné dôkazy na potvrdenie týchto skutočností.

Bohužiaľ, väčšina štúdií uskutočnených, sú financované a podporované farmaceutických firiem, a väčšina z experimentov vykonávané s cieľom dosiahnutia zisku namiesto zlepšovania ľudského zdravia.

Existuje však prípad, keď výskumníci z univerzity v Adelaide v Austrálii zistili, že laurická koroze – zlúčenina nájdená v kokosovom oleji – zabije viac ako 93 percent rakoviny hrubého čreva za 48 hodín! Testy sa uskutočnili, čo naznačovalo paralelné výsledky.

To, že laurická korózia je tak efektívna, je to, že ničí rakovinové bunky, znižuje oxidačnú úzkosť a pomáha znižovať hladiny glutatiónu.

Takéto štúdie stoja veľa peňazí a len zriedka sú podporované, pretože konvenčné lieky jednoducho nemôžu byť chránené. Farmaceutike všeobecne chýba nadšenie na financovanie takýchto experimentov, napriek tomu, že sú zodpovedné za blaho ľudí. Látka žieravá sa nachádza v materskom mlieku a je známa svojimi silnými antibakteriálnymi vlastnosťami.


V závislosti od klinického výskumu Americkej asociácie pre výživu
 , tuky v kokosovom oleji „môžu byť užitočné pri liečbe a pôsobí proti ochoreniu, ako je diabetes, osteoporóza, vírusových ochorení (mononukleóza, hepatitídy C, herpes a podobné. D.), infekcie žlčových ciest a rakovina“.

Štúdia tiež ukázala, že kokosový olej znižuje účinky chemoterapie a zlepšuje kvalitu života tých, ktorí sú diagnostikovaní rakovinou.

Je veľmi smutné, že farmaceutika nemá záujem o ďalšie štúdie účinkov kokosového oleja. Napriek tomu sme si istí, že matka príroda nám poskytla všetky nástroje, ktoré potrebujeme, a všetko, čo musíme urobiť, je ich štúdium a naučenie, ako ich používať.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>