Dobrá správa pre chlapov- nový fakt? Spermie sú dobré pre zdravie žien a pomáhajú bojovať proti depresii. Dôvod? Obsahujú minimálne 3 antidepresíva…

Dobrou správou pre mužov (a pre ženy), výskumníci práve zistili, že orálny
sex je doslova dobrý pre zdravie žien a prináša im pocit šťastia. Široká škála chemických látok v sperme „podporuje duševnú pohodu a pocity lásky“, hovoria vedci.

Výskum ukazuje, že sperma skutočne obsahuje chemikálie, ktoré doslova zvyšujú náladu, zvyšujú lásku, zlepšujú spánok a dokonca obsahujú aspoň tri antidepresíva!
Výskumníci tiež tvrdia, že ženy, ktoré majú pravidelne nechránený sex, sú menej depresívne a dokonca majú lepšie výsledky v kognitívnych testoch (samozrejme je potrebné zvážiť aj negatívne vedľajšie účinky tohto typu).

Spermia obsahuje chemické látky kortizol, ktorý zvyšuje náklonnosť, estrón, ktorý zvyšuje náladu a duševnú pohodu a oxytocín, ktorý tiež zvyšuje náladu a celkovú duševnú pohodu.

Ale to nie je všetko, ale obsahuje aj tyreotropín, ktorý je ďalším antidepresívom, melatonínom, ktorý tiež zlepšuje spánok a serotonínom, ktorý je pravdepodobne najznámejším antidepresívom zo všetkých.

Môžete sa dozvedieť ešte viac o širokej škále ďalších výživových hodnôt spermie:

 Zdroj:.healthylifeidea.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>