Detoxikujte svoje telo pravidelne a najlepšie bude, keď na to použijete túto vitanínovú bombu

Pri použití kapustovej šťavy prekvapivo rýchle liečite črevné vredy. Jedinou nevýhodou je častá tvorba plynov. S rovnakým úspechom, môžete použiť mrkvovú šťavu, čo je oveľa chutnejšie. Pridaním soli na kapustu alebo jeho šťavy nielen ničia svoju hodnotu, ale je to aj škodlivé. Kapustová šťava robí veľkú očistu a stratíte pri nej aj hmotnosť.

Najcennejšie vlastnosťou je vysoký obsah síry a chlóru kapustu a relatívne vysoké percento jódu. Zlúčenina síry a chlóru čistí sliznicu žalúdka a čriev, ale to je iba v prípade, že kapustová šťava je použitá v surovom stave, bez pridania soli.

Pokiaľ po požití šťavy produkuje veľké množstvo plynu, alebo cítite viac úzko, potom to môže byť dôsledkom nesprávneho, toxického stavu čreva. V tomto prípade sa odporúča používať veľké množstvo šťavy, ktoré očistií črevá tým, že pijete mrkvovú šťavu denne alebo zmes šťavy mrkvy a špenátu  po dobu 2-3 týždňov pri dennom čistiacom klystíre. To si všimnete, že keď čreva nebudú schopný prijať kapustovú šťavu, a správa sa ako ideálny čistiaci prostriedok, najmä pri nadmernej obezite.

Plyny produkované v čreve v dôsledku skutočnosti, že kapustová šťava rozpúšťa nahromadené zbytky a hnilobu v čreve. Klystír pomôže odstrániť produkty, ktoré spôsobujú plyny.

Kapustová šťava je veľmi účinná pri použití pri nádoroch, a zápche. Vzhľadom k tomu, zápcha je hlavnou príčinou vyrážky na koži, ale tiež zmizne pri použití tejto šťavy.

ZDROJ:NMEDICINE.NET

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>