Detox vagíny. Tento typ liečby detoxikácie pošvy je starý a stal sa novým a veľmi populárnym trendom

Vagína prechádza niekoľkými zmenami, ktoré transformujú svoje prostredie. Medzi spôsoby detoxikácie vagíny patria bylinné parné kúpele, ktoré očisťujú pošvu.

 

Použitie parných kúpeľov na detox vagíny bolo vykonávané už niekoľko storočí v orientálnej medicíne.

Používali sa na dilatáciu krvných ciev, zabezpečenie okysličenia, zvýšenie cirkulácie a uvoľnenie svalov panvového dna.

Tento typ liečby detoxikácie pošvy je starý a stal sa novým trendom v kúpeľných strediskách, bezpochyby sa dá urobiť v pohodlí vášho domova.

Parné kúpele sa odporúčajú vykonať jeden alebo dva dni po menštruácii, akonáhle dokončíte detoxikáciu a opravu prípadných abnormalít maternice, krčka maternice a vagíny. Pomáhajú tiež regulovať menštruačný cyklus, vyčistiť membrány vaginálneho a maternicového tkaniva, eliminovať toxíny z tela, pomôcť pri infekciách spôsobených hubami alebo vaginálnymi cystami a tiež maternicovými fibroidmi.

Trvanie týchto vaginálnych parných kúpeľov by malo trvať približne 20 až 45 minút, opatrnosť by sa mala vykonať s parou, preto sa neodporúča, aby sa príliš horúci alebo príliš blízko tela. Vyhnete sa tým popáleninám alebo určitému typu podráždenia vaginálneho tkaniva.

zloženie:

  • kamilky
  • lupene ruží
  • oregano
  • bazalka
  • levandula
  • rozmarín

Odporúča sa, aby ste pred použitím vyskúšali na kúsku tela všetky bylinky, aby ste sa vyhli akýmkoľvek typom alergickej reakcie.

Príprava:

Dajte variť 4 litre filtrovanej vody a pridajte všetky bylinky, ktoré vám nevadia, či už suché alebo čerstvé. Ak bylinky sú suché, použite šálku, ak bylinky sú čerstvé trojité množstvo.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>