Dámy, radujte sa: iba 5 jednoduchých cvičení a zbavíte sa druhej brady! Úspech je zaručený

Mnoho ľudí pozná problém druhej brady, a najmä ženy po štyridsiatich rokoch. Nemyslite si, že ak netrpíte nadváhou, potom vás tento problém nebude obťažovať. Vzhľad druhéj brady ovplyvňuje mnohé ďalšie faktory: nesprávne držanie tela, kožná chabosť , genetika.

Zbavenie sa druhej brady bez operácie je ťažké, ale možné. Preto sú tu špeciálne cvičenia, ktoré Vám povieme. Vybrali sme to najefektívnejšie. Sú vhodné pre ľudí, ktorí sa s týmto problémom už stretli, ako aj pre preventívne účely. Každé cvičenie by malo byť vykonané 5-7 krát.

Ako odstrániť druhú bradu doma

Zahrievanie

Rovnako ako v športe, pred začatím akéhokoľvek tréningu musíte urobiť trochu tréningu. Pokúste sa presunúť spodnú čeľusť a maximálne ju posúvať dopredu a dozadu.

Vedro
Otvorte si ústa široko a zatlačte spodnú rtu do vnútra, ako keby ste ju chceli jesť. Potom sa pokúste zatvoriť ústa. V súčasnosti by mali byť všetky svaly tváre napnuté.

Bozk na oblohu
Maximalizujte zakloňte svoju hlavu. Stlačte pery ako keby ste chceli niekoho pobozkať. Podržte túto pozíciu na 5 sekúnd. Potom oddýchnite a vráťte sa do východiskovej pozície.

Jazyk na nos
Vytiahnite jazyk a snažte sa dosiahnuť nos. Držte ju v tejto polohe na niekoľko sekúnd.

Odolnosť
Držte ruky v pästiach a položte ich pod bradu. Narovnajte čeľusť a pokúste sa ju znížiť, ako keby ste sa snažili na päste pritláčať.

Perfektný ovál
Otočte hlavu doľava, potiahnite spodnú čeľusť čo najďalej do predu, silne namáhajte svaly na krku. Zopakujte to isté v opačnom smere.

Ak chcete správne vykonať tieto cvičenia, odporúčame vám sledovať video tejto dievčiny. Dávajte pozor na skutočnosť, že počas cvičení sa svaly na krku a tvári musia napínať, a to v čo najkratších intervaloch. Cvičenie pravidelne a po niekoľkých týždňoch uvidíte pozitívny výsledok.

Neustále trénujte svaly na krku, môžete dosiahnuť dobré výsledky. Zdieľajte užitočné cvičenia so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>