Dámy: Pozrite sa, ako ľahko môžete zväčšiť veľkosť prsníkov prirodzene, budete ľutovať prečo ste tieto triky nepoznali skôr!

Malé prsia sú výsledkom genetiky, ale môžu byť niekedy aj výsledkom nedostatku živín, nedostatku hormónov a niektorých ďalších zlúčenín. Niektoré ženy majú dostatok odvahy podstúpiť plastickú operáciu, ale niektoré nie sú, takže by ste sa pozrieť na tieto spôsoby, ako zvýšiť ich veľkosť pŕs prirodzeným spôsobom.

 

Byliny

Veľa zdrojov tvrdí, že existujú niektoré bylinky a doplnky, ktoré môžu vyvolať rast prsníkov. Nákup týchto doplnkov môže byť niekedy nebezpečný pre vaše zdravie.

Jedná sa o bylinky, ktoré sú v skutočnosti efektívne v procese stimulácie rastu prsníkov: červený ďatelina, glejalka, palma, divoký jam, fenikel, bodliak mliečny, Dong quai, púpava a žerucha.

Kamilkový čaj

Tento produkt je skutočným príkladom bylín, ktoré sa používajú správnym spôsobom. Tento čaj obsahuje gúl a fenikl, ako aj niektoré ďalšie zložky, ktoré sa používajú na prípravu chuti tohto silného čaju jemnejším. Podporí správny rast prsníkov.

Aminokyseliny

Aminokyseliny sú dobré pre zdravie všeobecne, a to nielen pokiaľ ide o zvýšenie veľkosti pŕs. Sú zapojení do procesu tvorby bielkovín, zlúčenín, ktoré sú bohaté na rôzne živiny a ktoré tiež pomáhajú hormónom, ktoré skutočne spôsobujú rast prsníkov.

Nájdite správnu veľkosť podprsenky

Jedným z hlavných dôvodov, prečo vaše prsia nie sú dobre tvarované, je to, že nosíte neadekvátnu veľkosť podprsenky. Pokúste sa nájsť podprsenku, ktorá dokonale zapadá do tela a prsníkov, a ktorá dáva vašim prsníkom dostatočnú podporu.

Vyhýbajte sa kofeínu a cukru

Znížte príjem kávy a cukru, ak chcete mať väčšie a zdravé prsia. Je dobre známe, že kofeín prítomný v káve a cukre je zodpovedný za spomalenie procesu rastu prsníkov. Ak sa rozhodnete, že pôjdete piť tak zelený čaj.

Masáže

Na tento účel vám odporúčame použiť určitý typ oleja. Urobte kruhové pohyby okolo každého prsníka, 100 až 300 krát. Musíte byť úžasne trpezliví, ak sa rozhodnete zvýšiť veľkosť prsníkov pomocou tejto metódy.

Prírodný estrogén

Jeden z najlepších doplnkov, ktoré obsahujú ďalšie množstvo estrogénu, je prirodzený estrogén s extraktom z granátového jablka. Na rozdiel od ostatných bylín a metód nemusíte každý deň používať estrogén. V každom prípade vám určite pomôže zvýšiť veľkosť prsníka.

Dôležité upozornenie: NEÚŽITEJTE TÚTO METÓDU BEZ KONZULTÁCIE VÁŠHO LEKÁRA PREDCHÁDZAJTE A BEZ MONITOROVANIA VNÚTORNÉHO PROCESU.

Špecifická strava

Strava, ktorá vám pomôže zvýšiť veľkosť prsníkov, by mala okrem iného pozostávať z jabĺk, repy, jačmeňa, ľanu, cesnaku, sóje, suchých sliviek, orechov, pistácií a červeného vína.

 

Znížte úroveň stresu

Pokúste sa cvičiť, pretože tento zvyk robí vaše telo i vašu myseľ mladšiu a pomáha tiež v procese eliminácie stresu. Ďalšie metódy, ktoré môžete použiť na zníženie úrovne stresu, sú meditácia a cvičenie jogy. Nezabudnite sa smiať čo najčastejšie.

ZDROJ:gisturnup.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>