Dajte si kapustné listy na hruď a nohy predtým, ako pôjdete spať, ak zažívate časté bolesti hlavy – budúce ráno sa budete cítiť tak, ako nikdy predtým!

Listy kapusty sú veľmi prospešné. Vyťahujú choroby z našich tieli, pretože sú podobné magnetu. Hoci je to veľká zložka pre prípravu niekoľkých druhov jedál, kapusta je tiež veľmi užitočná pri liečbe určitých stavov, ako sú:

Opuchy spôsobené traumami

Ak sa miesto vašej ruky alebo nohy začalo napučiavať po tom, čo ste si ublížili, stačí ju zabaliť na čerstvých listov kapusty. Potom by ste mali listy dotiahnuť obväzom a nechať ich tak v noci. Táto metóda je tiež veľmi účinná v prípade opuchnutých nôh alebo opuchu na členku.

Štítna žľaza

Funkcie štítnej žľazy sú veľmi dôležité pre vaše zdravie, pretože jeho hormóny zvyšujú metabolizmus, pomáhajú rastu a stimulujú trávenie.

Ak chcete obnoviť normálnu funkciu štítnej žľazy, mali by ste aplikovať niektoré listy kapusty na hrdlo, kde sa nachádza žľaza. Potom musíte zabaliť obväzom, aby ste zabezpečili aby listy zostali na svojom mieste, a nechajte to tak počas noci. Musíte odstrániť kapustné listy do nasledujúceho rána.

Bolesti hlavy

Vaša neznesiteľná bolesť hlavy môže byť spôsobená nadmerným stresom, únavou alebo problémami s očami. Preto by ste mali umiestniť kompresiu z čerstvých listov kapusty na vaše spánky a na čelo. Potom si musíte dať nejakú čiapku alebo klobúk, aby ste zabránili pádu listov.

Bolesť v dôsledku dojčenia

V prípade bolesti spôsobenej dojčením by ste mali na prsiach dvakrát denne, vo večerných hodinách a v dopoludňajších hodinách spraviť výplň z čerstvých listov kapusty a bolesť zmizne.

Zdroj: healthtipssource.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>