Dajte „bye bye“ hlienom. 7 potravín, ktoré ich spláchnu za krátky čas

Telesná tekutina je tu neustále, aby vás opravila v ktoromkoľvek bode, ktorý spravujete vytrvalý hack a zablokovaný nos. Existuje niekoľko druhov telesných tekutín, napriek tomu sa sústredíme na to, ako jednotlivci teraz a potom nechápu, že ich telo je „blokované“ vývojom telesných tekutín.

Odborníci sa zhodujú v tom, že telesná tekutina povzbudzuje telo k tomu, aby plnilo svoje nevyhnutné kapacity, pretože udržuje a hydratuje pokožku a orgány. Či už je to tak, telo spravidla nadmerne produkuje telesnú tekutinu pri zvládaní kontaminácie. Našťastie môžete jesť niekoľko jedál a normálne zlikvidovať nadbytočnú telesnú tekutinu.

Hustá telová tekutina sa vytvára v prípade upchatia, chorôb a základného chladenia. V najextrémnejších prípadoch to vyvoláva skutočné zdravotné problémy. Niekoľko sustenancií môže tento problém zhoršiť, zatiaľ čo iné vám môžu pomôcť odstrániť vašu telesnú tekutinu. Príroda má svoje bizarné metódy, ako pre nás urobiť veci. Niekoľko výživ poskytuje útechu a slušné detox. Pokúsiť sa o to!

Sebi hlásil:

„V každom prípade nie je jednoduché prestať jesť početné kyslé potraviny, ktoré sme ocenili tak dlho, a ukázalo sa, že sú od nich závislé, ale veľmi dobre sa môžu kultivovať očistením a podporou našich tiel výživami, ktoré stvoril. dal. “

1. Bobule

Rozhodnutie je na vás. Jahody, černice, brusnice, bezinky … sú plnené živinou C a draslíkom. Potrebujete ďalšie zosilnenie buniek? Jedzte bobule! Pridajte do svojho smoothie sladké bobule alebo ich jednoducho zjedzte ako koláčik. Bobule majú solídny detoxikačný účinok a znižujú tvorbu telesnej tekutiny v tele. Nemali by sme prehliadnuť, že navyše obsahujú vlákninu, ktorá je pri liečbe chorôb neuveriteľná.

2. Zázvor

Môžete mať zázvorový čaj, cukrovinky a svieži zázvor. Horúci koreň možno pridať do karí a prakticky do každého chutného jedla. Zázvor má nezvyčajný vplyv na opravu kvôli jeho posilneniu buniek. Je to tiež zmierňujúci operátor, čo znamená, že radí vášmu telu, že musí prestať dodávať viac telesnej tekutiny do boja proti kontaminácii.

Pri príležitosti, že vám nebude záležať na jeho chuti, by ste sa mali riadiť sami a vyskúšať si to. Je to oprávnené, napriek všetkým problémom! Zázvorový čaj je neuveriteľný a pri spojení s kurkumou funguje omnoho lepšie.

3. Semená tekvice

Tekvicové semená sú typickým liekom čínskeho liečiva a používajú sa ako pevné látky na prevenciu rakoviny. Dnes sa tekvicové semená pravidelne využívajú vo všetkých aspektoch sveta. Semená znižujú tvorbu telesnej tekutiny a bez námahy vdychujú. Jedzte, aby ste získali viac bielkovín a vlákniny. 

4. Ananás

Mnoho ľudí nechápe, že ananás je medzi inými normálnymi liekmi standout, pokiaľ ide o vyňatie hojnosti telesnej tekutiny. Bromelain dodáva ananásu svoju telesnú tekutinu, ktorá má vlastnosti. Ananás môže tiež pomôcť pacientom po sínusových aktivitách. Môžete ho jesť na kúsky alebo si jednoducho urobiť slušný ananásový smoothie.

5. Brokolica

Brokolica je užitočná pre všetko, rovnako ako karfiol. Potrebujete viac brokolice v miske, aby ste účinne odstránili nadmerné množstvo telesnej tekutiny. Vláknina z brokolice oživuje krvný obeh a rafinuje krv.

6. Jablká

Jablká sú navyše bohaté na výživu C a draslík. Minerál je neuveriteľný pre váš problém s telesnou tekutinou. Draslík v jablkách nie je rozdrvený teplom, čo znamená, že jablká môžete oceňovať rôznymi spôsobmi. Pridajte do koláča jablká alebo ich jednoducho p omixujte.

7. Cesnak a cibuľa

Tieto nemusia mať najlepšiu chuť a vôňu, ale ich výhody sú skôr úžasné ako čokoľvek, čo si kedy predstavíte. Cibuľa a cesnak vám môžu pomôcť znížiť priťaženosť a odstrániť jedy z tela. Priamy dych cesnaku môže vyčistiť váš zablokovaný nos.

Bežné využitie týchto voňavých zeleniny vám umožní sprostredkovať vašu pohodu do ideálnej dimenzie. Cibuľa a cesnak splachujú telesnú tekutinu a zmestia sa do takmer každého chutného jedla. Na dosiahnutie maximálneho účinku cesnak rozdrvte a pred použitím nechajte 15 minút odpočívať. Tento priamy postup oživí príchod alicínu v cesnaku.

Záverečný záver

Nachladnutie a hlien nie sú nikdy príjemné, ale práve preto nám Matka Príroda vždy pomáha. Ak si vyberiete správne jedlo, ktoré vám ponúka, môžete týmto nepríjemným príznakom povedať „bye bye“.

ZDROJ:feelhealthylife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>