Čo vidíte na obrázku, tvár ženy alebo muža? Je úžasné, čo takéto vnímanie prezradí o vašej osobnosti

Pozrite sa na obrázok, čo vidíte na prvom mieste? Nemyslite si, čo je na prvý pohľad dôležité, čo si všimol.

Muž tvár

Ak ste prvýkrát videli mužskú tvár, ste človek, ktorý si všetko uvedomuje starostlivo a svedomito. Ste otvorená, extrovertná osobnosť.

Ste veľmi svedomitá osoba, ktorá má vo svojom živote i poriadnu dávku šťastia. Máte veľmi dobrý zmysel pre detail a zväčša si viete zapamätať i maličkosti, ktoré ostatní ľudia z hlavy vypúšťajú.  Vaša pamäť je veľmi dobrá, pamätáte si všetky veci, ktoré sa stali vo vašom živote. Máte veľmi rada spoločnosť iných ľudí a dobrá zábava a kvalitná konverzácia vás vedia nabiť energiou. Aj keď ste rodeným extrovertom a ostatných viete stále rozosmiať, niekedy jednoducho potrebujete vypnúť a byť celkom osamote. Tieto chvíle využívate na očistenie svojich myšlienok a po chvíli ste zase vo svojej koži. Vôbec vám nerobí problém byť sama a takto strávený čas viete veľmi kvalitne využiť na čítanie kníh alebo relax. V ťažkých životných situáciach sa často spoliehate na svoj šiesty zmysel. Intuícia je u vás veľmi dôležitá a viete ju bravúrne využiť vo svoj prospech. Ste rodený optimista a i pre vašich priateľov, rodinu a známych ste akousi nabíjačkou pozitívnej energie. Práve preto vás má okolie veľmi rado, no občas by ste mali myslieť viac na seba. Niektorí ľudia zneužívajú vašu dobrotu.

Ženská tvár

Ak ste si najprv všimli tvár ženy, môžete byť na seba veľmi hrdá. Ste cieľavedomá osobnosť, ktorá sa nebojí tvrdej práce a na svojom zdokonaľovaní svedomite pracuje. Milujete komfort vo svojom živote, budete tvrdo pracovať, aby ste mali dobrý život, môžete si tiež vychutnať malé veci. Život beriete presne taký, aký je a príliš sa nezaoberáte zbytočnými detailmi. Máte schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach, čo vám pomáha aj pri predstavivosti. Viete myslieť do budúcna a vďaka skvelej logike viete veľmi rýchlo spočítať, ako sa veci majú a aký by mal byť váš ďalší krok. Ľudí viete veľmi dobre odhadnúť už po krátkom čase.

Znamená to veľa, že máte dobré vzťahy s ľuďmi okolo seba. Ste veľkolepý a dobrotivý človek, rodina je pre vás najdôležitejšia.

Keď trpíte, celá vaše bytosť je vnímaná bolesťou, takže je také ťažké ju napraviť. Ľudia okolo vás rešpektujú vašu schopnosť vždy nájsť riešenie k čomu.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

error: Content is protected !!