Čo sa stane, keď zabalíte nohy do hliníkovej fólie a počkáte 1 hodinu, to vás veľmi prekvapí! Skúste to spraviť ešte dnes a nebudete ľutovať!

Ide o typ papiera, ktorý udržiava teplotu potravinového výrobku, napríklad: ak položíme teplý sendvič, zostane teplý dlho.

Veľmi málo ľudí pozná všetky spôsoby použitia hliníkovej fólie na ľudské telo, ale aj keď to znie neuveriteľne, môže to ovplyvniť vaše zdravie. Tento materiál je veľmi užitočný na úľavu z prechladnutia a popálenín.

V tomto článku vám predstavíme niekoľko výhod, ktoré môže mať hliníková fólia pre vás.

Ako môžete použiť alobal!

Koniec bežného chladu!

Prechladnutie je jedným z najčastejších problémov, ktoré ľudia v súčasnosti trpia. Chladné počasie, vlhkosť a náhla zmena klímy nás zhoršujú. Na zmiernenie  chladu môžete použiť hliníkovú fóliu! Stačí zabaliť nohy do 5-7 listov hliníkovej fólie a nechať ju asi 1 hodinu. Tento papier má protizápalové vlastnosti a môže vám pomôcť zmierniť niektoré príznaky nachladnutia. Nechajte svoje nohy dýchať 2 hodiny a opakujte proces. Za pár dní si všimnete zlepšenie. Ak symptómy pretrvávajú dlhšie ako jeden týždeň, musíte navštíviť svojho lekára.

Viac únavy!

Niekoľko hodín spánku alebo stresujúceho dňa vás môže vyčerpať, aj keď máte tisíc vecí, ktoré môžete urobiť doma. Hliníková fólia vám môže pomôcť znova získať energiu! Odrežte niekoľko pásov hliníkovej fólie a vložte ich do mrazničky. Odstráňte ich za 2-3 hodiny a položte ich na líce a očné viečka! Budete okamžite cítiť odpočinok!

Znížte bolesť v kĺboch!

Zabaliť hliníkovým papierom časti tela, kde ste pocítili bolesť a snažte sa obmedzovať pohyb. Nechajte ju celú noc alebo celý deň. Opakujte postup na 10 dní a počkajte 2 týždne predtým, než zopakujete proces.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>