Čo robiť, ak vám uviazla kosť v krku, tieto metódy sa mi už veľa krát osvedčili

Fanúšikovia rýb sa aspoň raz v živote stretávajú s problémom, keď kosť uvianel v hrdle. Nie je nič horšie, než pri jedení chutnej večere, si uvedomiť, že máte rybiu kosti v krku .

 

Táto situácia prináša nielen bolesť, ale aj nepríjemný dojem z jedla. Chceme sa s vami podeliť o triky, ktorými sa môžete ľahko zbaviť tohto problému.

Ako sa zbaviť kosti uviaznutej v krku

    1. Kašeľ

Kašeľ – to je prvá obranná reakcia tela z rôznych nepríjemných a škodlivých faktorov.

Ak máte kašeľ v niekoľkých minútach, odpadový vzduch z pľúc, vyfúka vzpriečenú kosť .

    1. Vypiť olivový olej

Ak sa však nemôžete vykašľať kosť, skúste vypiť trochu olivového oleja. Namaže samotnú kosť a pažerák. Tak budete môcť prehĺtať.

    1. Napiť sa octu

Môžete vypiť trochu zriedeného octu pomôže kosti ísť ďalej. Táto metóda je skutočnosť, že ocot pomáha rozpustiť rybie kosti , pretože sú krehké a tenké. Ale, viete, že bude to nejaký čas trvať.

    1. Namočený chlieb v teplej vode 

Od samého detstva sme boli zvyknutí bojovať s uviaznutou kosťou uviazol v hrdle s kúskom obyčajného chleba . Ale málokto vie, že táto metóda bude účinnejšia, ak sa najskôr namočí chlieb do teplej vody alebo mlieka . Faktom je, že po takomto kúsok chleba získava lepivosť a môže podporovať kosti ísť ďalej kde sa zasekla.

    1. Poraďte sa s lekárom

Ak žiadna z vyššie uvedených metód ti to pomôže, to je najlepšie vyhľadať odbornú pomoc. Ak vidíte aj malý prídel krvi, potom sa v žiadnom prípade nesnažte dostať zo seba kosť, aby nedošlo k ešte viac si ublížiť.

Dúfame, že nebudete čeliť tomuto problému.

Nezabudnite zdieľať tieto hodnotné techniky so svojimi priateľmi!

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>