Citrónová a jedlá sóda – táto liečivá zmes zachráni pred hroznou chorobou až 1000 životov ročne, môže aj vás

Yellow lemon and lemon slices isolated

Viac ako 20 laboratórnych experimentov vykonaných od roku 1970 do súčasnosti dokazuje, že citrón ničí rakovinové bunky v 12 druhoch tejto hroznej choroby. Zabraňuje metastázovaniu rakovinových buniek a je 10 000-krát silnejšia ako lieky ako adriamycín alebo chemoterapia.

Yellow lemon and lemon slices isolated

Prečo práve citrónová šťava?

Citrónová šťava je kyslá, ale po metabolizácii vytvára vo vašom tele zásadité prostredie. Zmierňuje tráviace problémy, ako je kyslý reflux / pálenie záhy, zápcha, nadúvanie a nevoľnosť. Citrónová šťava tiež bráni obličkovým kameňom, vysoký obsah vitamínu C a B, je prírodný antiseptikum.

Citrón má protirakovinové vlastnosti, pretože obsahuje lemonoidy, fytochemické zlúčeniny nachádzajúce sa v mnohých citrusových plodoch. Citrón sa tiež používa na vyváženie pH.

Silný antimikrobiálny účinok

Silný antimikrobiálny účinok citrónov je spojený s vysokým obsahom vitamínu C, ktorý má široké spektrum účinnosti proti bakteriálnym a hubovým infekciám. Okrem toho môže pomôcť eliminovať vnútorné parazity a červy, ako aj regulovať krvný tlak. Okrem toho je to silný antidepresívum, ktoré účinne znižuje úroveň stresu.

Ako vyrobiť túto liečivú zmes?

Všetko je veľmi jednoduché, zmiešajte 200 ml citrónovej šťavy s jednou čajovou lyžičkou jedlej sódy do šálky, ak si budete priať, môžete ju zriediť destilovanou vodou a váš zázračný nápoj je pripravený! Kvôli lepšiemu účinku je potrebné pred raňajkami vypiť nápoj na lačný žalúdok.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>