Cigánske tajomstvo silných a hustých vlasov, luxusnú leviu hrivu môžete mať už po 15 minútach!

V každom kozmetickom obchode je obrovská vitrína s výrobkami na starostlivosť o vlasy. Každá fľaša láka svetlé obaly a sľubuje, že dodá lesk, objem, silu vlasom a prináša oveľa viac efektov, ktoré sa dajú skutočne dosiahnuť doma. Pre nás máme v rukách 4 recepty na vlasy, známe v ľuďoch ako cigánske. A kde ste videli tmavú ženu bez luxusnej hrivy? Všetky prostriedky pozostávajú z prírodných produktov, ktoré má každý v kuchyni, takže nie je ťažké ich skontrolovať. Nakoniec sa ukázalo, že rastú vlasy do požadovanej dĺžky!

Domáce vlasové zábaly

sladené medom

Zmiešajte domáce vajce s 1 lyžičkou medu a 2 lyžice slnečnicový alebo olivový olej. Naneste zmes na vlasy, zabaľte hlavu s uterákom a teplým fénom jemne nahrejte. Po 15 minútach sa maska ​​má umyť teplou vodou a šampónom.

brandy

Zmiešajte jeden žĺtok s 2 lyžičkami koňaku a trieť do pokožky hlavy. Po 15 minútach opláchnite pomocou harmančeka.

rum

Cibuľu nakrájame a nalejeme 0,5 šálky rumu. Raz za deň sa každý deň trie sa do vlasovej pokožky hlavy. Vôňa je trochu nepríjemná, ale šetrí aj rýchle vypadávaní vlasov.

vajíčko

Zmiešajte 2 žĺtky s 1 pohárom teplej vody. Aplikujte zmes na vlasy a nechajte na hodinu. Zmes sa má umyť bez použitia šampónu.

Dobre upravené vlasy poskytujú luxusný vzhľad pre celý obraz, bez ohľadu na to, či máte krátke vlasy alebo levovú hrivu. Vezmite si tieto domáce recepty a usporiadajte si malé kúpele priamo v kúpeľni. To je dobrý spôsob, ako sa zbaviť stresu a zmierniť únavu!

ZDROJ:golbis.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>