Čierny liečivý elixír, ktorý dokáže vyliečiť takmer všetky kožné problémy

Jedná sa o čierny balzam je prírodný prostriedok na rôzne kožné ochorenia zložený z viacerých liečivých surovín ako sú zdravé oleje, včelí vosk či aktívne uhlie.

Hlavnú aktívnu zložku tvorí práve aktívne uhlie, ktoré sa v ľudovej medicíne používa už dlhú dobu na ošetrovanie kožných problémov. Pokožka sa s ním hojí oveľa rýchlejšie.

Toto všetko balzam lieči

Náš balzam je možné použiť na liečbu ľahkých kožných poranení ako sú mierne popáleniny, svrbenie a odstraňovanie toxínov.

Je výborný aj na pupence, vyrážky alebo malé vriedky, pretože ťahá hnis smerom hore k pokožke a umožňuje rýchlejšie hojenie.

Tuto by sme radi upozornili, že slovné spojenie “čierny balzam” alebo “čierna masť” sa niekedy používa aj na označenie pomerne agresívnej masti na liečbu rakoviny, ktorá môže byť dosť nebezpečná (spôsobuje popáleniny či dokonca diery do pokožky).

Čierny balzam, o ktorom hovoríme v tomto článku, je úplne niečo iné. Je absolútne bezpečný, nedráždivý a môžete ho bez obáv používať.

Ako si náš liečivý čierny balzam vyrobíte.

Potrebujeme:

  • ricínový olej (1 dcl) – protizápalový, zvlhčuje pokožku, znižuje akné
  • kokosový olej (1 dcl) – protizápalový, hydratačný, antibakteriálny, antiseptický, stimuluje rýchlejšie hojenie pokožky
  • aktívne čierne uhlie (3 čajové lyžičky) – vyťahuje toxíny z tela, znižuje svrbenie a pichanie pri poštípaní hmyzom
  • bentonitový íl (3 čajové lyžičky) – podobné prínosy ako aktívne čierne uhlie, zabezpečuje aby balzam nebol príliš mastný
  • včelí vosk (2 čajové lyžičky)
  • nechtíkový éterický olej (10 kvapiek) – protizápalový, hydratačný, antibakteriálny, stimuluje rýchlejšie hojenie pokožky

Postup:

1. Vezmite veľkú misku a zmiešajte v nej bentonitový íl s aktívnym uhlím a olejmi.
2. V hrnci s dvojitým dnom roztopte včelí vosk. Ak taký nemáte, preložte sklenenú misku nad hrniec s teplou vodou a vosk roztopte v tej sklenenej miske.
3. Zmiešajte včelí vosk s ostatnými surovinami, zmes prelejte do sklenenej uzatvárateľnej nádoby a nechajte vychladnúť v chladničke.
4. Uistite sa, že balzam bude vždy vzduchotesne uzavretý, aby ste udržali jeho čerstvosť a účinnosť. Držte ho tiež mimo slnečného svetla. Takto by vám mal vydržať niekoľko týždňov.

Aplikácia:

Balzam aplikujte na problémové miesta na pokožke až do vtedy, pokiaľ sa vyliečia.

Tento liečivý balzam je úžasný prírodný liek. Žiadne obavy si ho spraviť je naozaj účinný.

ZDROJ: fithacker ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>