Cibuľu umiestnite vedľa detskej postieľky: prostriedok proti hlienu, ktorú používala aj moja babička a vždy pomohla

Umiestnenie cibule na nočný stolík vedľa postele je veľmi účinným ľudským prostriedkom na zmiernenie a odstránenie hlienu. Naučte sa, ako to spraviť správne.

Hlien sa skladá z viskóznej látky, ktorú naše telo produkuje a je úplne prirodzené, ako spôsob ochrany pred mikróbmi v nosiči a dutinách, veľmi časté, najmä keď ste prechladnutý.

Je to spôsobené tým, že v týchto prípadoch sa nos a dutiny najprv nakazia a vtedy nos vypúšťa svetlý hlien. Avšak, keď niekoľko dní prechádza (medzi dvoma alebo troma), bunky nášho imunitného systému sa dostanú do hry, zmenou farby hlienu, ktorá sa zmení na zelenú alebo žltú.

Kým najlepšia liečba na nosovú sliznicu – je čakať a byť trpezlivý, pretože nosový hlien trvá niekoľkých dní, je možné sledovať nejaké prírodné prostriedky, ktoré pomáhajú v pozitívnym spôsobom. Jedným z najpopulárnejších prostriedkov je cibuľa ako hlavná postava. V skutočnosti sa cibuľa stáva tradičným liekom proti kašľu.

Čo je cibuľa proti hlienu? 

Je to populárny nástroj, už vaša babička alebo matka používala cibuľu, keď si mal chrípku, alebo vo chvíli, kedy ste mali nádchu.

Narežeme cibuľu na polovicu a umiestnenime ju na nočný stolík vedľa postele. Na to, aby bol nápravný účinok účinný, musí zostať cez noc na tom mieste.

Výhody:

Keďže cibuľka zostane cez noc pri našej posteli, budete dýchať rôzne prchavé zložky tohto lieku, čo je veľmi účinné a pomôže pri čistení dýchacích ciest prirodzene.

Samozrejme, aby bola náplasť účinná, je veľmi dôležité, aby sa cibuľka každú noc menila za čerstvú.

Na druhej strane je pre tento liek na liečbu veľmi dôležité, aby hlien nebol príliš hustý a trochu tekutý.

Vlastnosti cibule proti hlienu

Cibuľa je jedlo s protizápalovým a antibakteriálnym účinkom, ktorého spotreba sa odporúča najmä v prípade prechladnutia a chrípky, a to vďaka jej vlastnostiam pri boji proti všetkým druhom infekčných chorôb.

Vzhľadom na plyny, ktoré vyžaruje pri rezaní jeho vrstiev (čo môže byť dráždivé, takže nás to zvedie k plaču, keď ho varíme v kuchyni), pomáha nám vyčistiť dýchacie cesty, a preto je užitočné dýchať hlbšie.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>