Chudnutie s touto polievkou je hračka, každým dňom môžete byť o 1 kg ľahší

Polievka je veľmi efektívna a umožňuje vám veľmi rýchlo schudnúť. Zelená polievka na chudnutie bola vyvinutá americkými chirurgmi, takže pred blížiacou sa operáciou môžu ľudia trpiaci obezitou schudnúť. Každá diéta nemá žiadne kontraindikácie alebo obmedzenia, každý môže dodržiavať túto diétu. Pri pravidelnom používaní má zeler tonizujúci, omladzujúci a dokonca čistiaci účinok.

Zelená strava je určená na 1 týždeň, v týchto dňoch môžete jesť ovocie okrem hrozna a banánov a zeleninu, okrem zemiakov. Pite neobmedzené množstvo čistej vody, minerálnu vodu bez plynu, zelený čaj alebo kávu bez cukru. 
Hlavnou podmienkou je každý deň aspoň jeden tanier magickej polievky. 

Suroviny:

  • 3 l vody
  • 400 g zeleru
  • 0,5 kg biela kapusta
  • 6 malých cibúľ
  • 3 stredné čerstvé alebo konzervované paradajky
  • 2 ks zelená paprika, soľ, čierne korenie

Postup:

Zeleninu narežeme, nalejte 3 litre vody, pridajte soľ na chuť a trochu čierneho korenia. Vložte panvicu na oheň, pridajte k varu a varte 10 minút, potom oheň stíšte a pokračujte vo varení, kým nebude všetka zelenina mäkká.

To je ono! Naša magická polievka na chudnutie je pripravená a môžete začať so celerovou stravou! Zelerová polievka sa získava ako ľahká, diétna, spaľujúca tuk, ľahko stráviteľná a veľmi užitočná.

ZDROJ:di-via.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>