Chlapík sa rozhodol piť 1 galón vody denne po dobu 30 dní: výsledky boli šokujúce

Premýšľali ste niekedy, čo sa stane s vaším telom, ak pijete 1 galón vody denne po dobu jedného mesiaca? Jeden málo známy novinár sa rozhodol viesť tento podivný experiment a zistiť, čo sa mu nakoniec stalo! Tu je jeho príbeh:

Deň 1: Boj začína!

Pretože neviem, koľko pohárov vody sa zmestí do 1 galónu, rozhodol som sa kúpiť jeden galón plastovej fľaše. Od prvého dňa som si uvedomil, aký ťažký bude môj test!

Deň 5: Chodím na záchod každých 20 minút

Neexistuje viac pravdivého tvrdenia ako fakt, že ľudské telo potrebuje vodu, pretože máme 60% tekutiny. Teraz pijem vodu po celú dobu, aj keď nechcem piť. Cítim len neustálu saturáciu! Cítim konštantné močenie, chodím na záchod každých 20 minút. 

Deň 10: Stal som sa … krajším?

Cítim sa inak, zvlášť ráno. Ja som spravidla potreboval piť veľkú šálku kávy, aby som sa dostal do formy. Ale teraz sa cítim oveľa lepšie a myslím, že aj ja vyzerám lepšie. Možno je to placebo efekt, ale moje vlasy sú lesklé a moja koža sa rozjasnila!

Deň 15: Som plný energie

Určite mám viac energie. Takmer úplne som vylúčil kávu zo svojej stravy. To je veľká zmena, pretože som pil až 3 šálky kávy denne. Keď idem na beh, mám pocit, že ma nohy niesli oveľa rýchlejšie. Ani necítim nejaké nepríjemné pocity!

20. deň: ľudia hovoria, že som šťastnejší

Jediná vec, ktorá sa nezmenila od začiatku experimentu je, že stále chodím na toaletu, ale moja moč je krištáľovo čistá. Moja priateľka si všimla, že moja pleť je ľahšia a hladšia, a ja sám cítim, že energia ma premôže!

Deň 30: Voľný a čistý

Posledný deň môjho experimentu. Bežím na záchod a stále chcem piť, ale nezáleží na tom, pretože som plný energie. Možno, že galón vody je príliš veľa, ale určite budem pokračovať v rovnakom dennom režime a nič nezmením!

Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť množstvo vody, ktoré vaše telo potrebuje, a opakovať túto rutinu denne!

Nezabudnite zdieľať článok so svojimi priateľmi!

ZDROJ:interesbook.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>