Chemické produkty vo farbách vlasov spôsobujú rakovinu! Namiesto nich použite tento produkt, ktorý pijete každý deň. Účinok je úžasný!

Anglickí vedci varujú, že chemikálie vo farbách na vlasy sú spojené s rakovinou. Dokázalo sa, že 87 zo 100 žien, ktoré dlho farbili vlasy, ochorelo na rakovinu prsníka.

Percento prípadov žien s rakovinou vaječníkov, ktoré farbia vlasy 1-4 krát za rok, sa zvýšilo na 70%.

Preto sa odporúča vyhnúť sa týmto škodlivým komerčným farbivám a namiesto toho používať prirodzené alternatívy. Účinky nemusia byť tak dlhé, ale vlasy budú menej poškodené a odolné.

Výsledky Národného onkologického ústavu ukazujú, že komerčné farbivá na vlasy obsahujú viac ako 5 000 rôznych chemikálií a väčšina z nich je karcinogénna.

Na druhej strane, káva je úplne bezpečný a prirodzený produkt. Môže poskytnúť úžasné účinky a tiež stimuluje rast vlasov. Medzinárodný žurnál dermatológie uverejnil v januári 2007 štúdiu, ktorá ukázala, že káva výrazne zvyšuje rast vlasov.

Tu je spôsob, ako môžete použiť kávu a farbiť vlasy:

Napríklad by ste si mali vybrať silnú organickú kávu, espreso a ochladiť ju.

Potom pridajte 2 čajové lyžičky organickej kávy a 2 šálky akéhokoľvek prírodného kondicionéra na šálku studenej kávy. Potom vložte túto zmes na vlasy a nechajte ju na hodinu.

To zvýši kvalitu vlasov a poskytne prirodzenú žiaru. Okrem toho, prirodzene, bude farbiť vaše vlasy v tmavej čokoládovej farbe.

Môžete sa tiež pokúsiť opláchnuť kávou po tom, pretože to dodatočne posilní vlasy a napraví farbu vlasov:

Ako postupovať

Umyte vlasy svojim obvyklým šampónom a potom naneste na ne kávu. Nechajte kávu pôsobiť 20 minút a potom ju opláchnite octom jablčného muštu a vodným roztokom. Opláchnite teplou vodou.

Môžete to zopakovať za niekoľko dní a účinok bude veľmi čoskoro viditeľný!

 zdroj:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>