Chcete zúžiť póry? Tu je účinný spôsob, ktorý vám môže pomôcť

Starostlivosť o tvár je veľmi dôležitá. Na tento účel môžeme použiť rôzne peelingy, toniká s kyselinou salicylovou alebo gély. Ak nemáme doma dobré čistiace prostriedky na ruky, môžeme použiť kefír a citrónovú šťavu. Tieto zložky sa často nachádzajú v produktoch zúžujúcich póry.

Mnoho žien tiež odporúča používať tonikum na póry namiesto použitia tonikov, ktoré prirodzene očisťujú pokožku a regulujú acidobázickú rovnováhu. Zväčšené póry sú tiež dôsledkom starnutia pokožky. S vekom je menej flexibilný, takže póry sa stávajú viditeľnejšími. To je dôvod, prečo stojí za to postarať sa o spevnenie našej pokožky.

V drogériách nájdeme veľa prípravkov, ktoré pomáhajú zatvárať póry. Môžete ich samozrejme použiť, ale vždy podporujeme lacnejšie domáce metódy s prírodnými zložkami.

Ako znižovať rozšírené póry

Sľúbili ste vám spôsob, ako rozšíriť svoje póry. Bude to maska, ktorá pomôže utiahnuť póry a starať sa o našu pokožku. Jeho prevedenie je veľmi jednoduché a zložky sú ľahko dostupné.

prísady:

  • voda
  • múka
  • med

príprava:

  1. Zmiešajte ingrediencie tak, aby ste získali homogénnu hmotu s dobrou priľnavosťou
  2. Použite ho na svoju predtým očistenú tvár
  3. Počkajte 10 minút
  4. Umyte tvár vlažnou vodou

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>