Chcete schudnúť za 4 dni až 4 kg a stratiť v páse 10 cm. Máme riešenie, držte sa tohto plánu a sľubujeme, že čoskoro budete ohromený výsledkami

Milióny ľudí majú problém s hmotnosťou v dôsledku sedavého spôsobu života a nezdravého stravovania. Nadbytočný telesný tuk nie je len estetický problém – môže to významne ovplyvniť vaše sebavedomie a cítiť sa nepohodlne. Existuje veľa diét a ošetrení, ktoré údajne fungujú, ale buďme úprimní – väčšina z nich je nebezpečná a nefunguje pre každého. Existuje teda riešenie? Našťastie áno! Ukážeme vám, ako pripraviť jednoduchú prírodnú zmes, ktorá vám pomôže roztopiť až 4 kg. za 4 dni!

Okrem toho, že je estetický problém, nadváha môže tiež spôsobiť početné zdravotné problémy. To je dôvod, prečo je dôležité udržať svoju váhu pod kontrolou, a môžete to urobiť s nápravou, ktorú máme pre vás dnes. 

Tu je postup, ako ju pripraviť:

prísady

  • 8 pohárov vody
  • 1 citrón
  • 1 stredne veľká uhorka
  • 12 čerstvých listov mäty
  • 1 čajová lyžička sušenej mäty
  • 1 čajová lyžička práškového zázvoru

Príprava a použitie

Prípravok je jednoduchý – jednoducho vložte všetky ingrediencie do mixéra a premiešajte, kým nedosiahnete homogénnu zmes. Nalejte ju potom do sklenenej fľaše a nechajte ju v chladničke. Mali by ste piť 4-5 pohárov nápoja denne – začnite ráno pred raňajkami a mali by ste stratiť nejakú váhu po niekoľkých hodinách!

Spárovanie tohto neuveriteľného nápoja s pravidelným fyzickým cvičením pomohlo mnohým ľuďom dosiahnuť neuveriteľné výsledky. Proces by mal byť dodržaný po dobu 4 dní – ak ešte potrebujete schudnúť, urobte týždeň prestávku a opäť liečbu zopakujte. Avšak nápoj nebude fungovať úplne samostatne. Ak chcete schudnúť a spáliť nadbytočný tuk na tele, mali by ste cvičiť najmenej 30 minút denne. Držte sa tohto plánu a sľubujeme, že vás čoskoro ohromia výsledky!

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>