Chcete kompletne omladiť svoju tvár? Naučte sa, ako pripraviť tú najlepšiu masku, ktorá jej poskytne tie najlepšie omladzovacie účinky

Máte na tvári veľa nedostatkov, akné a škvŕn? Najlepšie je použiť niektoré masky založené na úplne prírodných ingredienciách na omladenie pokožky.

Prírodné receptúry majú fantastický efekt a sú zaručené, navyše a dajú sa veľmi ľahko získať, sú tiež veľmi ekonomické. Berte na vedomie a venujte pozornosť používaniu receptov, ktoré vám poskytneme nižšie.

4 prírodné recepty na omladenie pokožky tváre a udržať ju zdravú

1. Uhorková maska s aloe vera:

Vezmite si aloe vera a umyte ju veľmi dobre, aby ste sa zbavili jódu, takisto odoberte semená z uhorky, dávajte pozor, aby ste nepoškrabali pokožku.

Obe zložky nakrájajte na proporcionálne kúsky a rozmixujte ich 2 minúty, potom pridajte tabletu vitamínu E, znovu rozmixujtete.

Naneste na tvár predtým, ako zaspíte a nasledujúcu ráno umyjete zmes teplou vodou.

2. Bananový a medový krém na tvár

Rozdrviť zrelý banán a skombinovať ho so 4 lyžicami medu, premiešať tak, aby jeho zložky boli zjednotené, aby nezostali žiadne hrudky a dostanete pomerne konzistentnú a homogénn zmes.

Po dokončení aplikujte masku po celej dĺžke tváre a nechajte ju odpočinúť po dobu jednej a pol hodiny, pokiaľ nezostane suchá.

Po určenom čase si umyte pokožku veľkým množstvom vody.

3. Maska z citrónovej šťavy, mletej ​​kurkumy a prírodného jogurtu

Každá zložku si pripravte rovnaké množstvo. Stačí keďpoužijete s každej zložky po 2 lyžice, len sa uistite, že nezostali hrudky.

Aplikujte na pokožku a dávajte zvláštny dôraz na to, kde máte viac nedokonalostí, nechajte ju odpočinúť jednu hodinu a odstráňte obsah jemných masáží. Neaplikujte veľmi hrubú vrstvu.

4. Maska z bielka a citrónu

Zmiešajte bielko s citrónovou šťavou a nalejte tekutinu do panvice a dajte na sporák.  Niekoľko minút miešajte ale dajte pozor, aby sa nevarila.

Potom nechajte náplasť dosiahnuť izbovú teplotu, aby sa mohla aplikovať na celú tvár a urobte jemné masírovanie, aby liečivé vlastnosti oboch zložiek prenikli do pokožky a odstránili mŕtve bunky.

O 10 minút neskôr si umyte tvár.

Liečivé vlastnosti každej zložky

Každá z potravín, ktoré sme poskytli, má rovnaké vlastnosti, aby ich kombinácia posilnila a zjednodušila proces omladzovania.

Vitamíny A, C, vápnik, horčík, draslík, vláknina, aminokyseliny, antioxidanty, antibakteriálne, protizápalové a antialergické vlastnosti pôsobia rýchlo na pokožku, aby napadli mŕtve bunky a voľné radikály, ktoré poškodzujú pokožku.

Okrem toho je produkcia kolagénu je povzbudzovaná so všetkými týmito jedlami.

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>