Chcem zdieľať jednoduchý recept na čistenie obličiek – používam ho každé leto a nemám žiadne problémy s obličkami

Petržlen sa najčastejšie používa v polievkach, no zabúda sa na to, že je i skvelým prírodným liekom, ktorý dokáže vyčistiť obličky od škodlivých látok. Mal by byť preto súčasťou každej domácnosti.

Urobte si vývar z petržlenu

Kúpte si jednu kytičku petržlenu, umyte ju a porežte na malé kúsky. Tie potom hoďte do hrnca, zalejte čistou vodou a povarte desať minút. Následne povarené kúsky nechajte vychladnúť a vývar prefiltrujte. Nakoniec ho stačí len naliať do čistých fliaš a vložiť do chladničky. Vypite jeden pohár denne, aby sa vaše obličky poriadne prečistili.

Ako pocítite výsledky?

Ak budete pravidelne každý deň piť petržlenový vývar, výsledok zbadáte v moči. Uvidíte, že soľ a ostatné nahromadené nečistoty vychádzajú z vašich obličiek. Navyše sa budete cítiť, ako nikdy predtým. Petržlen sa preto považuje za najlepší prostriedok na čistenie obličiek.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>