Chceli, by ste vyzerať vždy skvele? Majte vždy pri sebe obyčajnú kuchynskú soľ, ona je najlepší asistent na krásu

Vezmite obyčajnú stolovú soľ. Kúpiť ju môžete na každom obchode za babku. Zároveň mnohé krásky vedia, že soľ je najlepším asistentom pre krásu vlasov a pleti. Zistite všetky tajomstvá:

Soľ je už dobre známa svojimi užitočnými vlastnosťami. Mnohí používajú ju na nohy, ale existuje mnoho ďalších skvelých spôsobov, ako ju použiť. Vyskúšajte niektoré z nich pre seba:

1. Starostlivosť o vlasy

Ak vaše vlasy rýchlo mastnejú, môžete vyskúšať tento trik: Pridajte šálku soli do obľúbeného šampónu. Umyte a stav vašich vlasov bude vynikajúci, venujte pozornosť v budúcnosti, aby ste znížili obsah tukov vo vlasoch. Prípadne môžete vyskúšať pokročilejšie ošetrenia soľou na zvýšenie objemu vlasov. Zmiešajte soľ s kondicionérom, zohrejte túto zmes a potom ju mažte z koreňov na špičky. Počkajte 20 minút a opláchnite. Úprava – zabraňuje rozštiepeniu koncov a má viesť k zvýšenému objemu vlasov.

2. Ošetrenie tváre

Mix soľ spolu s tekutým mydlom alebo čistiacim prostriedkom na tvár. Jemne potrieme zmes na pokožku a opláchnite ju teplou vodou. To by malo pomôcť udržať hladinu vlhkosti v pokožke a odstrániť staré odumreté kožné bunky.

3. Starostlivosť o nohy

Ak ste na nohách celý deň, vaše nohy môžu rýchlo začať cítiť únavu a bolesť. Soľ je zmiešaná s olivovým olejom, môže to byť skvelá liečba pre boj s suchou pokožkou na nohách. Zložte zmes na nohy raz alebo dvakrát týždenne a suchá pokožka by sa mala rýchlo zlepšiť. Môžete pridať esenciálny olej podľa vášho výberu pre príjemnú vôňu.

4.Modriny

Modriny vyzerajú celkom neatraktívne. Aj keď sa dlho uzdravovali, stopy sú viditeľné. Skúste miešať 2 polievkové lyžice soli s vodou a starostlivo rozložte zmes na kožu.

5. Bolesti hlavy

Ak trpíte bolesťami hlavy v teplom letnom počasí alebo po dlhom dni v kancelárii, skúste sa kúpať v soli. Soľ vo vode pomôže uvoľniť svaly a uvoľniť akékoľvek napätie, ktoré často pomáha pri bolestiach hlavy.

Buďte krásna.

ZDROJ:all-4-woman.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>