Budete veľmi prekvapené, keď zistíte, ktorý vek ženy je ideálny na pôrod

Problematika plánovaného rodičovstva je teraz naliehavá ako nikdy predtým. Na začiatku zrenia a pochybné morálky rodiť deti náhodou, a úžasný dar sa stáva bremenom. Na druhej strane, mnoho žien v prvom rade aktualizuje samé seba skrze svojej kariéry, ignoruje rodinné vzťahy. Pre nich je otázka narodenia dieťaťa v pozícii ” príliš neskoro.”

Snažíme sa nájsť rovnováhu v tejto situácii, a analyzovať na svojich výskumných prácach a časopisov, ktoré podrobne opisuje, kedy je vhodné porodiť.

Najlepší vek pre pôrod

Iste si pamätáte, ako v poslednej dobe s názvom “staré dievky” všetky ženy po 25 rokoch. Optimálny vek pre pôrod bol považovaný rozdiel medzi 20 a 27 rokov. Nedávne vedecké objavy umožnili vyvrátiť takú teóriu.

Spory z dôvodu veku matiek sú stále. Na jednej strane mladý organizmus produkuje zdravé vajíčka, zdravé a silné, a po pôrode sa rýchlo obnovia. Na druhej strane, kompetentný na vychovu detí – ťažká zodpovednosť na mladé matky.

Doktor Dzhon Mirowski, University of Texas, predložil novú teóriu. Jeho výskum ukázal, že ideálny vek pre pôrod – 34 rokov.

Tu sú niektoré z jeho argumentov v prospech neskorého tehotenstva

 Vedomie

Máte čas premýšľať nad túžbou mať dieťa a starostlivo zvážiť možnosť zvýšenia platu.

 Materiálne zdroje

Finančná stabilita vám dáva istotu, že vaše dieťa bude zabezpečené a vychované tým najlepším spôsobom.

Osvedčený vzťah

Manželstvo v tomto okamihu sa stáva ideálne. Žiadne malicherné hádky nie sú schopné ho rozbiť. Budete mať istotu, že váš partner vás bude vždy podporovať.

Stabilný kariéra

Máte špecifické postavenie v spoločnosti, viete, kam si dať žiadosti, a čo je najdôležitejšie, kde sa po materskej vrátite.

Avšak, existuje celý rad negatívnych následkov neskorej fázy tehotenstvaTehotenstvo po 40 rokoch zvyšuje riziko vzniku komplikácií a rozvoju chronického ochorenia, reprodukčný systém zníži rýchlosť. Matky staršie by mali vynosiť dieťa pod prísnym lekárskym dohľadom.

Bez ohľadu na vek, ak ste tehotná alebo plánujete mať dieťa, uvedomte si, že táto udalosť zmení váš život navždy. Musíte ho brať s veľkou zodpovednosťou. A je to najdôležitejšie rozhodnutie svojho života!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>