Budete prekvapení, keď sa dozviete, že rozmarín a škorica môžu spôsobiť rýchly a zdravý rast vašim vlasom

Ak máte problém s vypadávaním vlasov a chcete, aby vyrastali zdravé a silné, toto vlasové tonikum je to, čo hľadáte. Je to úsporné a môžete so ho spraviť doma!

Rozmarín

Všetci vieme, že rozmarín je rastlina, ktorá bola použitá v staroveku pre tradičnú medicínu, ako aj pre gastronómiu, kozmetiku a hygienu. Tento ker dosahuje výšku jeden a pol metra. Má veľa krásnych listov, ktoré sú pokryté malými bielymi vlasmi. Kvety môžu byť modrasté, belavé alebo ružové.

Škorica

Je to prirodzený čistiaci prostriedok na vlasovú pokožku hlavy, ktorý udržiava vlasové folikuly v dobrom stave, podporuje rast vlasov a pomáha udržiavať ich v dobrom stave. Má tiež vlastnosti na prirodzené osvetlenie vlasov.

Škorica a rozmarín, by sa mala používať na vlasy pravidelne

Zloženie:

  • 1l filtrovaná voda
  • 1 hrsť rozmarínu
  • 1 lyžica škorica

Príprava:

Varte vodu a potom pridajte rozmarínové listy a škoricové tyčinky. Varte 10 minút, nechajte vodu vychladnúť a nalejte ju priamo na pokožku hlavy, ľahko masírujte na suché alebo vlhké vlasy.

Zdieľajte tieto informácie so svojimi priateľmi!

ZDROHJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>