Budete potešení, keď zistíte, prečo potrebujete dať do postele kus mydla

Po náročnom dni sa vždy chcete rýchlo dostať do postele a spať až do rána … Ale spánok môže byť beznádejne pokazený náhlymi kŕčmi, pretože svaly unavených nôh sú náchylné na kŕče. Kŕče v noci sú  tak známe športovcom a tehotným ženám …

Náprava na nočné záchvaty

1. Mydlo

Najjednoduchším spôsobom je vložiť pravidelne mydlo do postele. Najlepšie je skryť pod plachtu, ale môžete ho jednoducho nechať pod prikrývkou. Neuveriteľné, ale to funguje! Navyše, ak nohu postihne kŕč popoludní, dajte kúsok mydla na boľavé miesto, a kŕče sa zastavia.

2. Na noc nepite

Príčina záchvatov je často dehydratácia, ale súčasne je veľa vody v noci nežiadúce. Spásy môžu byť nálevy, pretože obsahujú mnohé soli, ktoré pomáhajú udržať existujúcu vlhkosť v tele.

3. Banány

Aby ste zabránili záchvatom, mali by ste jesť potraviny s  vysokým obsahom draslíka . Môže to byť banán, datle, nektárinky, kapusta alebo morské ryby.

4. Horúca vaňa

Ak by ste mali deň, keď ste chodili dlho na pešo alebo stáli na nohách, večer si vezmite horúcu relaxačnú vaňu. A ak nemáte príležitosť to urobiť, potom aplikujte teplý kompres na vyvíjané svaly na nohách. Môj obľúbený  liek na kŕče v nohách !

Tieto jednoduché tipy vám ušetria svalových kŕčov. Nikdy ma nezradili, veľmi dúfam, že budete tiež užitočný!

ZDROJ:kastory.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>