Boj s viditeľnou celulitídou sa môže veľmi rýchlo skončiť a na to potrebujete, len tri dostupné zložky

Celulitída je jedným z najväčších nepriateľov žien a takmer každá žena na svete to má.

Tvrdohlavá, veľmi viditeľná celulitída varuje, že ste opustili svoje telo, sedeli ste príliš veľa, jedli ste zle alebo máte iné nezdravé návyky.

 

Pri nástupe dobrého počasia a uskladňovania hrubých vrstiev oblečenia v skrini sa problém celulitídy stáva ešte väčším. Chcete, aby to bolo menej viditeľné, až kým nepôjdete na pláž, takže je lepšie začať bojovať s nenávistnou pomarančovou kôrou.

Spolu s cvičením a pitím veľa vody, samozrejme, budete potrebovať dobré drhnutie stimulovať krvný obeh a urobiť nechcené vklady menej viditeľné na zadku a stehnách.

Veľmi jednoduchá verzia, ktorú môžete urobiť doma.

Na to potrebujete iba tri zložky:

  • kávové zrná
  • morskú soľ
  • kokosový olej

Recept:

Do šálky uvarenej kávy pridajte 6 čajových lyžičiek roztaveného kokosového oleja a 3 čajové lyžičky soli a dobre premiešajte všetky zložky.

Postup:

Pred začatím sprchy s prírodným vláknom kefou otrite oblasť postihnutú celulitídou, aby sa začala cirkulácia a pripravila sa pokožka na absorbovanie zložiek kefou.

Počas masáže masírujte kožu kruhovými pohybmi. Čím dlhšie masírujete, tým lepší výsledok: kofeín z kávy začne cirkulovať a výrazne utiahne kožu a soľ bude intenzívne olupovať a kokosový olej vyživí a zmäkne pokožku.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>