Bobkový list je perfektným asistentom pri rade chorôb, prečítajte si, ktoré medzi ne patria

Liek menom bobkový list. Dajte 5 gramov listov (asi 15 kusov) v 300 ml vody. Priveďte k varu a nechajte variť 5 minút. Potom nechajte tento nápoj v termoske na 3-4 hodiny a preceďte. Budete užívať malé časti. Napríklad polievková lyžica každú pol hodinu. Ale za deň potrebujete vypiť 300 ml.
Nasledujúce dva dni si pripravte vždy čerstvý liek a taktiež vezmite po lyžičke celý deň. Potom dva týždne – prestávka. Opakujte trojdňový kurz. Táto metóda môže pomôcť pri liečbe symptómov reumatoidnej artritídy: zmierniť tuhosť kĺbov, znížiť bolesť.

Pre pacientov s diabetes mellitus

Na 500 ml vriacej vody je potrebných 30 – 40 listov vavrínu, a nechať stáť. Potom precediť. Vezmite si ráno na prázdny žalúdok a počas dňa pred jedlom 2 lyžice 3 až 4 krát denne.
Pacienti majú vždy záujem o to, či existujú kontraindikácie pri liečbe vavrínov. Ukazuje sa, že neexistujú žiadne špeciálne kontraindikácie. Ale bobkový list má strhujúce vlastnosti, a preto, ak je človek náchylný na zápchu, potom treba jesť viac červenej repy a sušené slivky alebo mierne znížte dávku infúzie.

Bobkový list je našim asistentom aj s ďalšími ochoreniami

Poradí si aj so silným potením nôh: dajte do horúcej vody 20 – 40 listov vavrnov a každú noc pred spaním urobte teplé kúpele. Niektorí trpia nadmerným potením. Áno, existujú drahé deodoranty, inzerované masti, ale vyskúšajte to s vavrínom. Možno nebudete potrebovať nič iné.

Poradí si aj s genyantritídou

 Jedna kvapka vavrínového oleja do nosa – a už sa jednoduchšie dýcha. Je na predaj, ale môžete to urobiť sami. Rozdrviť 30 g listov, naliať pohár rastlinného oleja a nachať po dobu 5 dní, potom preceďte. Takýto olej je výborným liekom na dekubit.

Prečistí vzduch

Vložte do kuchyne v hlinenej váze kyticu vavrínových vetví – a vzduch bude čerstvý.
ZDROJ:paulrise.blogspot.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>