Aspirín nie je len liek, je to hotový zázrak

Kyselina acetylsalicylová (vedecký názov aspirín) sa bežne používa v každodennom živote. Aspirín bol vynájdený a zavedený do masovej výroby pred 120 rokmi lekárom Felixom Hoffmannom a stále prekvapuje svojimi vlastnosťami. V tomto prípade sa aspirín používa nielen v medicíne, ktorú vie každý, ale je tiež široko používaný v každodennom živote av kozmeteológii, a nie na svoj určený účel, ako sa hovorí.


1. Pripomeňte si, že ak sa vo vode s kvetmi rozpustí aspirínová tableta, kvety zachovajú krásu a potešia dlhšie, ale mnohí ľudia vedia tento trik.

2. Ak pokračujete v tému flóra a účinky aspirínu na ňu, potom pomocou lieku podľa vynálezu môžete zlepšiť štruktúru pôdy. A ak je to viac, potom pôda s nízkou kyselinou infikovaná hubou môže byť „vyliečená“ aspirínom. Stačí na rozpustenie tablety na liter vody a naliať ju na „problémové“ lôžko. 

3. Pomocou aspirínu môžete odstrániť škvrny z potu.
Biele slané škvrny je potrebné namočiť v kvapaline (2 tablety na polovicu vody). Odevy nasiaknuté v roztoku, po troch hodinách musia byť opraté práškom. 

4. Z drveného lieku navlhčeného vodou, liečite akné. 
Aspirín odstraňuje začervenanie počas 2-3 minút. Ak sa tak nestane, zopakujte postup. Po prepadnutí svrbenia sa miesto, kde sa aspirín používa, premyje mydlovou vodou. 

5. Tuhé mozoly na podpätku, sú rovnako ľahko eliminované aspirínom.
Je potrebné rozdrviť 5 až 6 tabliet vo veľmi jemnom prášku a zmiešať s citrónovou šťavou. Polovica lyžičky stačí. Pred vytvorením pasty musíte pridať vodu. Po príprave zmesi ju ntrieme na postihnuté miesto a zabalíme do uterákov. Potom na nohu obalíme plastovou taškou. Po 5 – 10 minútach si môžete uvoľniť nohy a liečiť problémové oblasti s pemzou. 

6. Ak ste uhryznutí osou, tak aj aspirín pomôže. V tomto prípade potrite uhryznuté miesto vodou a do nej vložte tri tablety aspirínu. 

7. Každý vie, že voda s vysokým obsahom chlóru, napríklad v bazéne, má zlý vplyv na farbené vlasy. Ak chcete zmeniť farbu vlasov, potom po návšteve bazénu utrite vlasy roztokom kyseliny aspirínovej (6 tabliet na pohár vody) a po 15 minútach ich opláchnite svojim obľúbeným šampónom.

To je taká zázračná – pilulka. Všimnite si, že hovoríme o našich domácich, skutočných aspirínových, importovaných analógoch vám nepomôže. 
Všetky vyššie uvedené metódy nie sú tradičné, ale preto, lebo taká aplikácia ľudovej medicíny môže byť vykonaná len na vlastné nebezpečenstvo a riziko. Všetko je vo vašich rukách.

ZDROJ:di-via.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>