Aplikuje si toto na chodidlá nôh pred spaním. Tento starobylý japonský recept dokonale odstráni všetky toxické látky z vášho tela!

Tento úžasný detox-kompres, ktorý sa aplikuje na nohy, sa už dlho používa v Japonsku. Aplikuje si ho na chodidlá nôh pred spaním a ráno sa zčerná kvôli toxínom, ktoré zanechalo vaše telo počas noci. Prečo na chodidlách? Pretože podporuje lepšiu cirkuláciu krvi a lymfy.

Detox-compress zlepší krvný obeh a odstráni toxíny z tela

Kompresia pomôže vašim nohám cítiť menej únavy, zmierniť bolesť kĺbov a zmierniť bolesti hlavy. Môžete si ho kúpiť v lekárňach, ale samozrejme je lepšie  urobiť si ho doma nasledovaním nasledujúcich jednoduchých pokynov:

Zložky

  • cibuľa a cesnak
  • voda
  • tenká látka
  • ponožky

príprava

Nakrájajte jemne cibuľu a cesnak, potom ich pridajte do vriacej vody a varte ich niekoľko minút. Dajtte panvicu zo sporáku a nechajte zmes na chvíľu vychladnúť. Keď sa ochladí, naneste zmes na gázu, ale dávajte pozor, aby nebola príliš mokrá, mala by byť vlhká. Pripevnite kompresný krúžok do stredu nohy, dajte ponožky a choďte do postele.

Ráno budete ohromení výsledkom!

ZDROJ:fithacker

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>