Americký lekár prazradil jednoduchý trik, ktorý rýchlo odstráni pigmentované škvrny na koži

Dr. Doug Wilan objavil prirodzené a naozaj výkonné riešenie, ktoré pomáha rýchlo sa zbaviť pigmentových škvŕn! Pigmentované škvrny sa objavujú na rukách, dekolte, tvári a ramenách.

Nemyslite si, že takýto problém vzniká iba v starobe. Mladí ľudia sú tiež zraniteľní, najmä keď sa vystavujú nadmerne na slnku. Je potrebné sa poradiť s lekárom za nasledujúcich podmienok:

Ak máte pigmentové škvrny, môžete sa ich zbaviť pomocou prírodných receptov. Tradičné lieky ponúkajú množstvo možností, ako sú:

  • laserová terapia
  • bieliace krémy
  • chemický peeling

Avšak chemické a chirurgické postupy majú vedľajšie účinky a nie vždy poskytujú požadované výsledky. Prírodné prostriedky sú účinné a hospodárne. Americký doktor Doug Wilan objavil prirodzené, rýchle a naozaj výkonné riešenie, ktoré pomáha rýchlo zbaviť sa pigmentových škvŕn.

Recept je vyrobený z cibuľovej šťavy a jablčného octu

Cibuľa je bohatá na antioxidanty, ktoré neutralizujú účinok voľných radikálov. Zatiaľ čo jablkový ocot má alfa-hydroxykyseliny, sú účinné pri ničení odumretých buniek kože a stimulovaní vzhľadu novej a zdravšej vrstvy. Zmiešanie týchto zložiek poskytuje vynikajúci výsledok pre zdravie pokožky.

Pripravte si tento nástroj veľmi jednoducho a rýchlo

Cibuľu umyte, nakrájajte na plátky a vložte do misky mixéra. Dobre premiešajte, kým sa nedosiahne homogénna zmes. Potom pridajte jablkový ocot a znova premiešajte. Zložky sa používajú v približne rovnakom množstve.

Potom naneste krém na škvrny pomocou vatového tampónu. Vždy používajte večer a nechajte ho 30 minút. Potom dôkladne opláchnite studenou vodou.

Zvyšok zmesi sa môže skladovať v chladničke, v sklenenej nádobe a veľmi dobre uzavretý, najlepšie s vzduchotesným krytom. Čas použiteľnosti v chladničke je približne 20 dní.

Poznámka

Pri opustení domova používajte opaľovací krém.

Upozornenie: pre bezpečnosť naneste malé množstvo zmesi na kožu, počkajte niekoľko minút a skontrolujte, či sa vyskytne alergická reakcia. Ak sa nenastane nič neobvyklé, môžete použiť toto opatrenie.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>