Ako zvýšiť objem prsníkov? Objavte prírodné a efektívne spôsoby!

Mnoho žien nie je spokojných s veľkosťou ich prsníkov. Aby sme nešli na operáciu, ktorá je pre zdravie drahá a invázna, hľadáme iné spôsoby. Ukazuje sa, že si môžete spevniť svoje prsia a zvýšiť ich objem doma. Ako na to?

 Napríklad byliny

Byliny pre väčšie prsia

Bylinná terapia vyžaduje obrovskú trpezlivosť. Účinky sa neobjavia okamžite. Byliny sa musia používať pravidelne. Táto metóda je veľmi bezpečná. Byliny stimulujú našu hormonálnu rovnováhu a sú zodpovedné za stav našich prsníkov.

Použitie bylín ovplyvní nielen naše prsia, ale aj ošetrenie zlepší vzhľad pokožky, vlasov a nechtov.

Ktoré bylinky by ste si mali zvoliť?

  • Fenugreek – podporí endokrinný systém a mliečne žľazy. Je náhradou prírodného ženského hormónu – estrogénu. Je to on, kto hrá najdôležitejšiu rolu vo vzhľade našich prsníkov. Nemali by ho však používať ľudia, ktorí majú problémy s koagulačným systémom. Ako používať túto bylinu? Najlepšie je piť infúzie a čaje.
  • Fenikel – čaje vyrobené z feniklu zvyšujú prolaktín. Tento druh rastlín sa odporúča piť ženám, ktoré dojčia. Ak chcete vidieť účinky, mali by ste vypiť tri infúzie denne.
  • Ďatelina červená – obsahuje rastlinné estrogény, účinne zväčšuje veľkosť pŕs a spevňuje ju. Počas menopauzy sa odporúča ženám piť čaj z ďateliny. Vďaka tomu sme schopní zabrániť nepohodliu.
  • Sabal palm– tento druh rastlín bráni tvorbe mužských hormónov, vrátane testosterónu. Je to testosterón, ktorý inhibuje rast našich prsníkov.
  • Willowherb – táto bylina sa používa na liečbu neplodnosti. Okrem toho sa používajú na liečenie defektov spôsobených poruchami vývoja prsníkov .

Pitie bylín je prospešné pre mnoho faktorov. Byliny dokonca podporujú proces chudnutia a tiež čistia od toxínov.

Čo ešte môžeme podporiť naše prsia?

Vzhľad prsníka tiež závisí od nášho celkového zdravia. Oplatí sa pravidelná masáž prsníkov. Existujú špeciálne spevňujúce krémy, ktoré nám môžu pomôcť. Z tohto dôvodu je fyzická aktivita mimoriadne dôležitá. Existujú špeciálne cvičenia na poprsie, ale je to tréning celého tela, ktorý spevňuje pokožku.

ZDROJ:kobieceinspiracie.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>